Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Anyukák! Óraátállítás miatt...

Hnikolett03 kérdése:

Anyukák! Óraátállítás miatt lehet ez?

Figyelt kérdés
Mióta átállítottuk az órát a 3hónapos fiam hajnali 5helyett 2kor kel enni(tápszeres baba)és reggel 6ig alszik a 8-9helyett.Nem tudom mire vélni lehetne ha este később fürdetem vagy fektetem akkor ez újra a régi lesz?

2014. okt. 29. 14:09
 1/4 anonim ***** válasza:
Lányomnál az óraállítás soha nem okozott gondot, viszont voltak fejlődési ugrásai, amikor többet kelt, éhesebb volt, és voltak olyan változásai, hogy előbb vagy később kelt. Szimplán, mert a babák is változnak és átállnak néha másra. Óraállítástól függetlenül.
2014. okt. 29. 14:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Épp az a gondom hogy nem eszik többet sőt kevesebbet de este fürdés után eszik csak többet és éjjel.Nappali alvásnál pedig jó volt ahogy eddig aludt általában fél órákat mert éjjel kipihentem de most ez megmaradt és még éjjel is előbb kell kelni és ez fárasztó.
2014. okt. 29. 14:54
 3/4 anonim ***** válasza:

Igazából szerintem semmi komoly baja nincs, csak ő sem egy gép, ezért nem működik minden nap, minden héten és hónapban ugyanúgy.

Vannak ilyen időszakok, és tényleg fárasztó, de valószínű ez is csak egy átmeneti állapot.

Megpróbálhatod később fektetni, de nincs garancia arra, hogy ezzel változni fog bármi is. De egy próbát megér.

2014. okt. 29. 14:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Mintha én írtam volna ki a kérdést!

Mi anyatejesek vagyunk, 3 hós fiam eddig gyönyörűen átaludta az éjszakákat, most meg 2-kor és ma 6-kor is kelt. Megint zombi üzemmód...nálatok rendeződött kedves kérdező?

2014. nov. 2. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!