Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Problémás alvás, szinte...

Cukorbaba kérdése:

Problémás alvás, szinte mindent kipróbáltam! Valaki tud segíteni?

Figyelt kérdés
A kisfiam 2 éves és kb egy óra mire elalszik de addigisnnem fekszik nyugodtan beszél énekel motyog egyfolytában forgolódik kipróbáltam már sok mindent levendula citromfű tea az sem használt. Aki tud segítsen?
2014. nov. 4. 00:29
 1/9 anonim ***** válasza:

mindig ugyanolyan lépések vannak alvás előtt?


vacsi, fürdés, kis játék kakaó, fogmosás, supermenes takaróba bebúj és alszik?

vagy össze vissza szalad az egész ház, mikor mi van, mikor mese, mikor nem,mikor apa, mikor anya?

a rendser sokat segítene, a gyerekek igénylik.


ha nem erről lenne szó, akkor meg egy éjjeli macit kaphatna alváshoz, vagy ne legyen fény(őrlámpa)az zavarja a alvási folyamatokat, de egyszerűbb lenne, ha te írnád le, most egy kis szösszenetből hogy tippelgessek?

2014. nov. 4. 00:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:

vagy van e esetleg változás? apa másik műszak, vag beadtad e bölcsibe, vagy költözés, kistesó..

annyi ezer dolog van

2014. nov. 4. 00:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:

Nekem 3 éves a kisfiam, ha délután túl sokat alszik, akkor nála is gondok vannak este. Heti 3-szor jár oviba. Ha ott van akkor csak 1 órát alszanak, akkor nincs gond az estével. De, ha itthon van és 2-3 órát alszik, akkor már megy a cirkusz. Sokszor nincs erőm és szívem felébreszteni délután, de most már egyre többször teszem.

Szomszédban a 3 éves kislány egyáltalán nem alszik délután, őt így le tudják rakni aludni este 8 felé.

2014. nov. 4. 01:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Szia! Vacsizni kb 6 kor szokott 8 kor fürdünk 9 körül megy aludni kakóval de 10 fél 11 mire elalszik ja és pancsi után játszunk egy kicsit. Köszi a válaszokat!
2014. nov. 4. 18:28
 5/9 anonim ***** válasza:
mikor kel?
2014. nov. 4. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Fél 9 vagy 9 körül! Jaj még azt elfelejtettem hogy délután 2kor szokott aludni 4 ig de ha nem alszik egész nap akkor is sokáig alszik el este.
2014. nov. 4. 23:42
 7/9 anonim ***** válasza:

3-ik vagyok ismét.

Az elég késő kelésnek. Tudom, kényelmes, ha sokáig alszik, de 7-8 felé kelni kéne. Ha folyamatosan kevesebbet alszik nappal, akkor éjjel többre lesz szüksége. Csináltok programokat napközben? Kell sok fárasztó, szaladgalós, jatszóteres dolog, mert ha nem elég fáradtak, akkor este nagyon sok energiájuk marad. Rossz időbe én viszem néha játszóházba, könyvtárba vagy másik ismerős gyerekekhez. Hidd el, mindig kell valami napközbeni program, mert később még több energia lesz és akkor már a délutáni alvás is kimarad.

2014. nov. 5. 03:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

reggel: későn kel


este: 8-ra előrébb kellene hozni az alvást valahogy

6kor vacsi 7kor fürdés utána kakaó

8-kor ágy


a du-i alvást is jó lenne előrébb hozni


magyarán az egész napotok csúszásban van, ezért nem alszik el korán

2014. nov. 5. 15:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat sokat segített!
2014. nov. 9. 15:49

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!