Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Mennyi idős volt a gyermeked...

Mennyi idős volt a gyermeked mikor magára hagyva aludt el?

Figyelt kérdés
Nekem 20 hónapos most, de még "altatom". Mikor célszerű kijönnöm a szobából és magára hagyni?
2014. jún. 24. 19:35
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
34%
4 hetes. Etetés után letettem, kapott egy cumit, aztán békén hagytuk. Annyi, hogy csak hason szeret aludni, háton nem igazán alszik el.
2014. jún. 24. 19:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
3-7 hónapos koráig elaludt egyedül, aztán beütött a krach, beteg lett kétszer egymás után is, megviselte. Most 8 hónapos, próbáljuk vissza szoktatni az egyedül elalvásra, de még nem sikerült.
2014. jún. 24. 20:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
51%
4 napos, mert akkor jöttünk haza. Soha nem altatgattam, nem is kellett és nem is igényelte.
2014. jún. 24. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
48%
nekem is egy hónapos.addigra megtanitottuk.
2014. jún. 24. 20:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
61%

Nálunk is jól ment egy ideig, de aztán egyszer beteg volt, majd utána elkezdett felülni, és onnantól muszáj volt vele maradni.

Most 15 hónapos, igazából altatni nem kell, csak kicsit odafeküdni mellé, amíg (általában 5-10) perc alatt elalszik. Engem nem zavar.

2014. jún. 24. 20:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:

Mi sajnos 1 évesen korházba kerültünk egy műtét miatt. Amikor haza jöttünk nem mertem egyedül hagyni ellenőrizgetni kellett a sebet, meg nagyon rosszul aludt. Most két és fél éves de nem alszik egyedül. Azt hiszem hogy ezt jól el cse..tem de már nem tudok mit tenni.

:)

2014. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
A miénk egy éves elmúlt, most jutottunk el addig, hogy a nappali alvásnál csak beteszem az ágyba, otthagyom és elalszik magától, szerencsére lefárad délelőtt, de esténként még mi is altatgatjuk (most épp' az apja ölében van a szoptatós párnán). Engem nem zavar, hogy altatni kell, egyrészt viszonylag hamar elalszik, másrészt ha az ölemben alszik el pl. le tudom vágni a körmét, ki tudom pucolni a fülét, stb., nyugton van. Másrészt ha ilyenkor csak leteszem az ágyba általában fél perc után feláll és sír, jobb, ha velünk alszik el, aztán letesszük.
2014. jún. 24. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
79%

amíg volt tejem,addig cicin aludt el (7 hónapos koráig) utána is igényelte az osszebujos altatast. 23 honaposan került bölcsibe,előtte már 2 hónappal megprobaltam azt hogy hagyom egyedül elaludni,úgy hogy cumisuvegbol megkapta az esti tejitalt, megsimogattam,megpusziltam és kijöttem a szobából. viszonylag hamar elaludt így is magától a kisfiam.persze,volt,hogy vissza kellett hozzá mennem,vagy kijött a nappaliba hozzám,de akkor visszakisertem, ha kellett énekeltem neki,de legtöbbször elég volt a simi-puszi és mondtam neki,hogy jowjszakat,szép álmokat,aludjon.

mostmár van,hogy magától mászik fel az ágyra és bevagja az alvópozt:) nekem ilyenkor már csak be kell takargatnom, nem igényli az osszebujast.persze a simi-puszi nem maradhat el!:)

2014. jún. 24. 20:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
82%
11Honapos. Magam is nagyon meglepodtem, mert eddig rongatva aludt el. Doktor no mondta, h. Nem kell.ezt a gyereket altatni, tegyem az agyaba, 10 perc mulva menjek be betakarni. Gondoltam magamban, na persze, sirni fog, en azt nem hagyom. Aztan kiprobaltam, lesz ami lesz, ea basszus, kicsit megolelgettem, mondtam,.h. aludjon jol, letettem, kijottem, egy nyikkanas nem sok, de annyi sem volt. 10 percig hallgatoztam, bementem, es edesdden aludt. Azota ez van. Gondolom ez mazli kerdese is. De amig nem momdtak,.eszembe sem jutott, h. Igy is lehet.
2014. jún. 24. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
25%
Az egyik gyerek 6, a másik 2 éves lesz, egyik sem alszik el magától. A nagyhoz mellé kell feküdni, a kicsi pedig cicin alszik el.
2014. jún. 24. 20:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!