Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért csak 25-30 percig tart...

Miért csak 25-30 percig tart a nappali alvás?

Figyelt kérdés
függetlenül attól hogy mikor és hogyan altatom, 4 hónaposom mindig felébred...2*30, jó esetbe 3*30 percet alszik egy nap. éjjel alszik 8-10 orat altalaban egyben. de ez akkor is csak 9-11 óra alvás napi szinten. hol van ez a nagykonyvben megirt 14-16 orától? mit tegyek hogy hosszabban aludjon?
2014. nov. 21. 17:04
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Semmit, ő ilyen. Majd ha elindulnak a nagymozgásai talán többet fog. Örülj, hogy éjjel jól alszik.
2014. nov. 21. 18:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom sem olvasta a nagykönyvet. :-) Kb. 8 hónapos koráig csak 2x30 percet aludt napközben. Éjjel viszont aludt. 8 hónapos korától viszont àttért napi 1 nappali alvásra és kb. 2 órát aludt. Szóval türelem!
2014. nov. 21. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Ez van az én babám is ilyen születésétől kezdve. Sosem aludt. Én kipróbáltam mindent, babakocsiztunk, autókáztunk, itthon volt csend, zaj, sötét, világos, kiságy , nagyágy, mindenhol max 30 perc. Nekem a doki is annyit tudott mondani, hogy kitartás.
2014. nov. 21. 21:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Az én lányom is pont ezt csinálta. Valahol 8-9 hós kora körül állt be nálunk is a hosszabb alvásra. Én is kipróbáltam már mindent, semmi nem változtatott rajta, sokan az én nevelési hibámnak is tekintették.Most már tudom, más is van így. Ennyi az alvásigényük. Akkor max. 1,5 órákat aludt, most másfél éves, a nappali alvásnál van, hogy 2,5- sőt néha 3-at is megalszik, a rendes éjszakai alvás mellett. Szóval nyugi, majd nálatok is rendeződik. Tudom, nehéz, mert ilyenkor lehetne pihenni, házimunkázni, bármi...kemény időszak volt nekem is.
2014. nov. 22. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
köszönöm a válaszokat, meg mondom őszintén nem is az zavar hogy nekem nem jár a napkozbeni 2-2 oras szabadfoglalkozas mert nagyon nyugodt baba, mindent megtudok csinalni mikor ebren van. csak egyszeruen ijeszto hogy annyit alszik mint egy 5 eves gyerek. de hát várok akkor turelmesen, talan tenyleg ennyi eleg neki.
2014. nov. 22. 18:13
 6/7 anonim ***** válasza:

Fiam is ilyen volt. Ugyan így aludt mint a te babád. Mikor már többet mozgott és elindult atállt a napi 2x alvásra. Van,hogy 2 órát alszik,a második kevesebb, de van,hogy 2x1 órát. Attól függ,hogy mennyire fárad ki.

nyugi, javulni fog a helyzet :)

2014. nov. 27. 16:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszi a biztatast. most már ráadasul azt a 3*30 percet is csak olben hajlando aludni ugyhogy most mar annyi szabadfoglalkozasom sincs mint eddig :) de legalabb ejjel jo alvo.
2014. nov. 27. 18:29

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!