Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ringatásról hogyan szoktassam...

Ringatásról hogyan szoktassam le babámat?

Figyelt kérdés

Már 13 hós és szeretném leszoktatni róla. Szerintem már elég nagy ahhoz,hogy megértse,hogy aludni kell menni.

Egy párszor már kérdezgettem róla,hogy megyünk e aludni, vagy voltamikor ő ment az ágy felé, de mikor lefektettem akkor elkezdett sírni. Hiába feküdtem le mellé.Hasra fordul és már is mászik le az ágyról.

Valamijó ötlet? Tudom,hogy kitartónak kell lenni, de "időm mint a tegner". :)


2014. dec. 10. 16:41
 1/4 anonim ***** válasza:
10%

Kitartónak kell lenni, igen, és ha lemászik, visszafekteted akár 15-20-100x is.


Sírni fog, meg ellenkezni, de csak szépen nyugodtan. Énekelj neki közben, feküdj mellé, akár finoman húzd magadhoz, simogasd a hátát, haját... és nem egyik napról a másikra fog menni, melós lesz, de hajrá.


Örülök, hogy a bébiszittelt lánykámat az anyja nem szoktatta rá hasonló bromságokra :D

2014. dec. 10. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Van valami esti rituálé? Mese, elköszöngetés a játékoktól, éneklés, ilyesmik.
2014. dec. 10. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Fürdés, egy kis játszás még apával, tápszer evés és aztán kezdem altatni. kb fél 9körül alszik el.
2014. dec. 10. 18:45
 4/4 anonim ***** válasza:

Imádtam ringatni a fiamat. Két éves koráig az ölemben a fotelban ülve aludt el. Jaj, annyira szerettem....

aztán bekerült a bölcsibe, és egyik-napról a másikra nem kellett ringatni. Mellébújok az ágyba, ő még dumálgat kicsit, majd elcsendesedik.

2014. dec. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!