Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van még olyan másfél éves,...

Van még olyan másfél éves, akit séta közben ringatva kell altatni?

Figyelt kérdés

Majdnem egy éves koráig így aludt el, de nagy nehezen sírás nélkül leszoktattam róla. Egy éves kora óta a kiságyban alszik el, úgy hogy mellette vagyok, de néha egyedül is sikerül már neki.

Gond akkor van, ha fogzás vagy betegség miatt ébred éjszaka. Ilyenkor csak sétálva lehet visszaaltatni kb fél óra alatt. Egy éjszaka ilyenkor minimum 3-4× ébred és már fizikailag nem birom. Minden mást próbáltam, de semmi nem jó. Ha magunk mellé veszem akkor is csak ordít.

A sírni hagyás betegen ugye nem opció /egyébként sem az a tipus, aki beletörődik és elalszik/

Mit tehetnék? Valaki hasonló cipőben?


2014. dec. 15. 22:13
 1/4 anonim ***** válasza:
Sajnos a kérdésedre nem tudok érdemben válaszolni, de az én csemetém egy éves, ringatva alszik el, ha nem beteg, akkor is 3-4 szer felkel éjjel. Számomra nem fáradság így altatni, amíg neki ez kell az elalváshoz én megadom neki. Nagykorában úgyse kell már ringatni ez tuti :-)
2014. dec. 15. 23:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:

Kedves 1. válaszoló! Lehet a kicsinek is nyugodtabbak lennének az éjszakái,ha el tudna aludni egyedül. Az enyém is azóta alussza át az éjszakát, mióta leszoktattam a ringatásról. Betegség esetén ébred csak. Ehez kérnék segítséget.

Egyébként hány kilós az a gyerkőc?

2014. dec. 15. 23:38
 3/4 anonim ***** válasza:

Hát, bizony az én 17 hónapos.fiamat ringatni kell. Igaz sétálni nem.kell már hozzá, de még így is baromi fárasztó tud lenni.

15 hónaposan volt 11,2 kg.

Most három hete 2 óránként.ébred éjjel. Jön a foga. Hát nem egyszer leszakad a karom és a hátam. És ilyenkor nagyon nehezen tudom visszaaltatni. Szóval szörnyű!

Délben már magától alszik el, uh azért alakul a dolog! :-)


Te hogy szoktattad.le.a ringatasrol?

2014. dec. 16. 13:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Enyehm 16 hos cicin vagy babakocsiban vagy ringatva autoban stb.alszik el. Vettem egy fittball labdat ha gaz van arra ulok o az olemben es ugralok. Ez ejszaka sem olyan faraszto....bar nekunk mostanaban 2 perc cici es alszik. Szoval a nagylabdan ringatozas nagyon bejott nekunk!!! :)
2014. dec. 17. 23:39
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!