Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akik cicin altatják el gyermek...

Akik cicin altatják el gyermeküket, hogyan büfiztettek és meddig?

Figyelt kérdés
Kislányom 12 hetes, este és éjszaka belealszik a szopiba. Ilyenkor vállra veszem pár percre, majd leteszem a kiságyába hason aludni. A legtöbbször ilyenkor nem büfizik. Napközben sokszor abba hagyja az evést, nyügös, ilyenkor már tudom hogy büfi bántja. Viszont napközben ritkán alszik el cicin. Létezik hogy éjjel nem kell büfiznie?

2014. dec. 27. 20:23
 1/2 anonim ***** válasza:

Az én kislányom 10 hetes, és ő is cicin alszik. Én akkor nem büfiztetem ha már elaludt, mert akkor kezdhetném elölről az egészet. Ha kell neki azt észreveszem mert akkor nyugtalan, kapálózik szopi közben, akkor mindig fölveszem, többször is a szopi alatt. Éjjel ha ébred, csak odafordulok hozzá, szopizik kb 5 percet, aztán alszunk tovább mindketten.

Sajna még hasra tenni sem tudom mert utálja.

Kisfiamnál (3 éves) is ugyanígy csináltam annó.

2014. dec. 27. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Két gyerekem van, mindketten cicin aludtak el. A nagyot nem kellett büfiztetni, ő nagyon jó technikával szopizott, utált hason lenni, de sosem volt gond, hasfájós sem volt. A kicsit ugyan próbáltam büfiztetni, de nem mindig sikerült. Ő azonban nagyon bukós volt, de a büfiztetés ellenére is képes volt rá, hogy szopi után fél órával visszabukjon egy adagot.
2014. dec. 27. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!