Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ti hagyjátok sirni a babátok,...

Ti hagyjátok sirni a babátok, ha altatásnál még nem álmos?

Figyelt kérdés
Csak nekem furcsa ez?

2014. dec. 29. 15:54
 1/6 anonim ***** válasza:
Nem hagytam és soha nem is hagyom.
2014. dec. 29. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
95%
Nem fektetem le, ha nem álmos. Ennyire egyszerű.
2014. dec. 29. 15:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:

Én lehetőség szerint nem hagyom sem altatásnál, sem máskor.

Max. arra a pár percre, ha mondjuk a nagyot öltöztetem, vagy a wc-n segítek neki, vagy valami hasonló van ami miatt nem tudok rögtön odamenni.

2014. dec. 29. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
igazából én sem hgyom sírni. ha látom rajta hogy álmos elviszem aludni, nyöszörgés belefér, de ha túl sokáig "ellenkezik" és jelét sem látom hogy aludni szeretne akkor kiveszem, azt max fél óra múlva alszik. de sose kényszeríteném alvásra.
2014. dec. 29. 16:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Sogornöm csinàlja igy, leteszi aludni, kijön, ha a pici sir, nem megy hozzà csak ha màr nagyon sir.
2014. dec. 29. 17:19
 6/6 anonim ***** válasza:
Nem hagyom sírni. De nem is értem h ha nem akar aludni akkor minek lefektetni altatni? Én mindig megvárom h álmos legyen. Így nincs sírás, leteszem és alszik.
2014. dec. 29. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!