Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 17hónaposan is még lehet...

17hónaposan is még lehet ennyire "szeszélyes" az éjjeli alvás?

Figyelt kérdés
van,hogy reggel 5ig meg sem mukkan,valamikor még 4-5ször is ébred.nem cicizik egy hónapja,éjjel vizet kap-és visszaalszik,nem szokott kukorékolni.nem fázik,nincs melege,napközeben rendesen,bőven eszik,iszik.ha szeparációs szorongás lenne,akkor minden éjjel kelne?fogacskát nem látok készülődni
2015. jan. 8. 13:14
 1/1 anonim ***** válasza:
az én fiam 18 hónapos. attól még, hogy nem látsz fogat, jöhet az. az enyémnek most jönnek az alsó szemfogai. hónapokig jöttek a felső szemfogak. állítólag a szemfogak és a rágófogak megviselik őket. az enyémet biztos, mert kb 3-4 hónapja rosszul alszik. van, hogy hajnali 1kor felkel, és 4-5ig vissza se alszik. de 2-3 alkalommal minimum megébred éjjel. ha mázlink van vissza is alszik miután megnyugtattuk. én azt is észrevettem, hogy az akaratoskodással, dackorszakkal és az aktivitás növekedésével is összefügg ez. lehet, hogy a foga ébreszti fel, de mikor órákig csinálja a fesztivált és játszani akar meg mutogat és dumál, az tuti azért van, mert próbálgatja, miket tud elérni és mert nem képes megmaradni az ágyban menni akar mindefelé
2015. jan. 8. 14:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!