Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Váltott valaki a szoptatás...

Váltott valaki a szoptatás fájdalmassága miatt inkább tápszerre?

Figyelt kérdés
Így is kell pótolnom, mert kevés a tejem, de inkább az a baj, hogy fáj, pedig nincs kisebesedve vagy ilyesmi.

2015. jan. 13. 14:22
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Igen, sajnos én abba hagytam. Kisebesedett, vérzett és a babám vissza hányta a véres anyatejet. Akkor a párom, lement és vett tápszert. Akkor ott eldöntöttem, hogy ennyi volt. Amikor szoptattam, és láttam hogy éhes gyomorgörcsöm lett, hogy Istenem most megint kell és nem bírom már. Emiatt egy stressz voltam, én is, a kicsim is..nem érte meg.
2015. jan. 23. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Én mindenképp beszélnék egy IBCLC tanácsadóval, mert a fájdalmas szoptatás nem végleges dolog, szerintem van rá megoldás, a szakember.
2015. jan. 26. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
Nekem is borzasztoan fajt az elejen, remenytelennek lattam a helyzetet, mert hetekig meg egy kis enyhulest se tapasztaltam. Tobbszor fel is akartam adni. Most mar 5 honapos a fiam es meg mindig szoptatok. Az elso 4-5 het volt szornyu, utana egyre jobb lett es most mar gond nelkul tudok szoptatni.
2015. jan. 27. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!