Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 4 hónapos babám nagyon sír...

4 hónapos babám nagyon sír elalvás előtt, hiába veszem fel akkor is sir nehezen nyugszik meg, mitől lehet ez? Egy-két hete van ez így.

Figyelt kérdés
2015. jan. 21. 10:02
 1/5 anonim ***** válasza:
mit eszik? foga?
2015. jan. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Volt az én babámnak is egy ilyen időszaka, amikor este elalvás előtt nagyon nyugtalan volt. Én arra jöttem rá,h ilyenkor már jobban "felzaklatják" az ingerek, és nehezebben nyugszik meg. nekünk az vált be,h este már mindent nagyon csendben, félhomályban csináltunk. Pl. mindig is szeretett pancsolni, de inkább rövidre fogtuk a fürdést, nem beszéltünk hangosan, nem kapcsoltuk fel a nagy lámpát. Így sokkal nyugodtabb maradt. Pár hétig volt erre szükség, vmiért ez egy ilyen periódus volt :)
2015. jan. 21. 10:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

érdekes nálunk is volt 3-4 hónapos korban egy ilyen időszak mind a 3 gyereknél

a gyerekorvos azt mondta h ekkora csapódik le a születési élmények, illetve van egy idegrendszeri érés és azért


mindegyiknék kb 2-3 hétig volt ez

2015. jan. 21. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
4,5 hós a lányom, nála is 4 hósan kb 2-3 hétig tartott ez. Egyszerűen nem tdtam vele mit kezdeni. Egyszer csak torka szakadtából elkezdett bömbölni, nem tudtam megnyugtatni sehogyse. Aztán szép lassan megnyugodott és elaludt.
2015. jan. 21. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Istenem,nem vagyok egyedül!!! 4 hónapos a kislányom és egy hete ugyan ezzel küzdünk.Délelőtt még szépen elalszik,délután már nehezebben,este pedig van,hogy csak a kimerülés segít,mert torka szakadtából üvölt,még a cici sem nyugtatja. 😢
2015. febr. 4. 16:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!