Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Csak nalunk katasztrofa az...

Csak nalunk katasztrofa az esti elalvas? Mit csinalok rosszul?

Figyelt kérdés

Lassan 7honapos kislanyom minden este lefaraszt minkeg ugyanazzal a musorral...amit mar nagyon unok es belefaradtam...alt 9korul megy aludni este vagy ha rosszabbul aludt delutan akkor 8-fel 9...megeszi a 210ml talszeret es utana altalaban mellkasomra hajtja a fejet es elalszik.magamon hagyom kb 20perc fel orat majd be az agyaba.nyugodnan alszik kb fel orat40percet majd kezdodik a tortura.eloszor csak mocorog aztan nyoszorog de eleg ha cumit odaadom aztan par perc es cumi se kell neki.sir.altalaban 10-11 ora mig tenylegesen elalszik.

.mitol lehet ez? Aggaszt h vmit rosszul csinalok arol nenm is beszelve h nincs egy nyanvadt nyugodt estenk a ferjemmel mert mire kidol a kislany en is/mi is kidolunk.mar elore rettegek az estektol :-(



2014. dec. 8. 21:50
 1/9 anonim ***** válasza:
Talán a pocakja fáj. Esetleg másik tápszer?
2014. dec. 8. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
46%
Esetleg felvenni és ringatni...én azt tenném.
2014. dec. 8. 21:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
Az tényleg pont annyi idő, míg emészt, szerintem amiatt kel fel.
2014. dec. 8. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egy ekkora babának már beállt az emésztése. Én inkább a fogaira tippelnék vagy a szeparációs szorongásra. Én kb. ilyen korában vettem magunk közé a fiunkat, és jókat aludtunk. A férjemmel a nappaliban tudtunk szerelmi légyottokat tartani, de legalább az éjjeleink pihenéssel teltek. Épo csak szopizni ébredt fel, és már aludtunk is tovább. Kb. 15 hós volt, amikor minden probléma nélkül átszokott a szobájába. Tudom, higy nem ideális hónapokig a gyerekkel aludni, de nekünk bevált, kipihentek voltunk, és nem is szokott be örökre a szülői ágyba.
2014. dec. 8. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Persze mikor mar nem eleg odaadnom a cumit akkor kiveszem es olelgetem ettol megnyugszik ujra elalszik rajtam...csak ezt a torturat szeretnem elkerulni h 1-2 oran keresztul alszik-felvesz-ringat-visszatesz-kivesz-ringat-visszatesz es igy tovabb...probaltam folyekon tejpepet is adni hatha a tapszer a ludas de ugyanigy volt minden akkor is
2014. dec. 8. 22:12
 6/9 anonim ***** válasza:

büfiztetés kajcsi után?


enyém is 7 hós, nálunk semmi gond, de én úgy csinálom, hogy először Espumisant adok neki(éjszakára pont ezért, hogy ne kezdjen el feszengeni, nyűglődni),

majd (180ml) tápszer után büfizik,

és sétálgatok vele, játszunk a lámpára felakasztott kis gumi sünijével(kb 5 perc!)

"együtt" kapcsoljuk a lámpát (ő a karomban és mindig ugyanazokkal a szavakkal kommentelem)

letéve feszeng, nyűglődik - hátsimi, popsi ütögetés(nagyon piciket)(fél percek)



és kész


nincs kaja utáni elalvás, ébresztés, áttevés, macera

és bélgázok ellen is bevédve

2014. dec. 8. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
* meg fogmosás ugye
2014. dec. 8. 22:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

4-esnél a pont! Mi is pont így tettünk, magunk közé vettük. 17 hónapos, most már mindig az ágyában alszik el, hajnalban többnyire jön át hozzánk, de egyre gyakrabban végig alussza az éjszakát a helyén.

Megjegyzem én/mi élvezzük, hogy velünk van, hozzánk bújik. Ezzel a nyugalommal és kitartással elértük, hogy a saját helyét is szeresse. Sose idegesített minket, hogy márpedig neki kötelezően a szobájában kell aludnia.

7 hónaposan kezdődik a szeparációs szorongás, mozgásfejlődés beindulása, fogzás beindulása. Úgyhogy nyugi, lesz ez még rosszabb is, ezért próbáld a jót látni benne.

2014. dec. 8. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Szia, nem tudom, ez megnyugtat-e, de lesz sokkal rosszabb, ez még semmi.


Kisfiam 2-6 hónapos koráig átaludta az éjszakákat, aztán kezdődtek a felkelések.


Fogzás (volt olyan éjszaka több is, amikor óránként voltunk fent, 5-6x egy éjjel), szeparációs szorongás, mozgásfejlődés miatt kelnek.


Csinálj mindent ugyanígy, ez nem a Te hibád, majd beáll, hidd el, ne vedd magatok közé, ne válts tápszert, csak idő kell.


Meghitt esténk nekünk sincs, mi áttértünk a délutáni, hétvégén délelőtti szexre, este beájulok, de kitartás, ha kijönnek a fogak, fejlődik az idegrendszere, akkor könnyebb lesz.


Kitartást addig, és nyugi.

2014. dec. 9. 09:29
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!