Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan érhetném el, hogy...

Hogyan érhetném el, hogy tudjon egyedül is elaludni?

Figyelt kérdés

Első gyerekem csak ölben tudott elaludni, ha éjjel felébredt, akkor visszaaludni is. Idővel egyre nehezebb lett.

Hamarosan születik a második baba, jó lenne, ha egyedül is el tudna aludni. Annyi embertől hallom, hogy csak leteszi és alszik, nálunk az elsőnél ez nem működött, addig sírt, míg ki nem vettem a kiságyból.

Milyen hibába nem szabad beleesni, mi a titka? A sírni hagyás nem az én módszerem.



2015. jan. 21. 10:13
 1/9 anonim ***** válasza:

Ez biztosan gyerekfüggő is, de nekem mind a két kislányom "leteszem és magától elalszik" típus 4-5 hónapos kora óta.

Én már pici babaként azt csináltam, hogy ha láttam rajta hogy álmos, akkor nem vártam meg hogy bealudjon a kezemben, hanem félkómásan beleraktam az ágyába.

Piciként soha nem aludtak máshol, csak a kiságyban és a babakocsiban, de az is csak néha. A kiságyba csak aludni tettem be, hamar megszokta, "megtanulta", hogy ott aludni kell.

Nem tudom mi a titka az egyedül alvásnak, én így csináltam, nekünk bejött. A nagyobbik 4 éves lesz, a pici 1,5, nem igényli egyikük sem az altatást.

2015. jan. 21. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim válasza:
Suttogó című könyv olvasd és használd ....
2015. jan. 21. 11:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Kedves Attila, leírnád pár mondatban, mi van benne?
2015. jan. 21. 11:19
 4/9 anonim ***** válasza:
Pont ugyanúgy csináltam, ahogy az első. Magától alszik el a fiam pár hónapos korától kezdve.
2015. jan. 21. 12:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim válasza:

10 hónapos a babám, ölben alszik...és szopik még éjjel 3*-4*

vajon mitől? ha kell a suttogó elküldöm, csak adj meg egy cimet...

2015. jan. 22. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 A kérdező kommentje:
Köszönöm, aranyos vagy, közben egy ismerősöm is felajánlotta.
2015. jan. 22. 21:21
 7/9 anonim válasza:
És olvastad mit kell tenni?
2015. jan. 23. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 A kérdező kommentje:
Pár napon belül kapom meg, így még nem olvastam. Tudsz még valami pluszt is hozzáfűzni?
2015. jan. 23. 11:29
 9/9 Cryyy válasza:
Engem is érdekelne. Akár a Suttogó is! :)
2015. júl. 14. 17:18
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!