Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 8 hónapos babám 3 hete felállt...

8 hónapos babám 3 hete felállt, azóta nem tudom az ágyában altatni mert feláll és mászik álmában is. Így mellettem alszik és lefogom a takarómmal. Érdemes lenne hálózsákra beruháznom, vagy abban is tud mocorogni? Tudnám abban az ágyában altatni?

Figyelt kérdés
2015. febr. 7. 10:12
 1/3 anonim ***** válasza:

Szerintem gyerektől függ.

Nálunk bejött, bár mi már akkor "erőltettük" a dolgot, amikor ki akart mászni az ágyból. Azóta eltelt több mint 1 év, nincs rács, ki-be mászkál az ágyból, de amint hálózsákot kap, tudja, hogy onnantól nem lehet lejönni, alvás van. Ha valami leesik az ágyról, vagy szól, hogy vegyük fel, vagy lehajol érte.

2015. febr. 7. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim válasza:
XD
2015. febr. 16. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim válasza:
szegény gyerek meg ne öld XD
2015. febr. 25. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!