Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ha éjjel 9 hós babám felsírva...

Ha éjjel 9 hós babám felsírva álmában felül, feláll, majd ha visszafektetjük, egyből alszik, mitől lehet? Fogzás, mozgásfejlődés, szeparációs sz?

Figyelt kérdés

próbálom megtalálni az okát.

még nincs egy foga sem:(

most mindenhol feláll, próbál lépegetni

nappal jól alszik



2014. júl. 15. 09:04
 1/7 anonim ***** válasza:
Mozgás fejlődés:) nincs semmi gond, csak álmában is próbálgatja, aztán meglepődik mikor már áll:) kislányom is csinálta
2014. júl. 15. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:

valahogy én is erre gyanakszom,csak ugye nálunk még nincs kint az első 6 fog,tehát így nehezebb eltalálni.

kislányodnál hogyan alakult a későbbiekben? meddig tartott?

köszönöm, hogy írtál, adok is egy zöld pontot

2014. júl. 15. 09:38
 3/7 anonim ***** válasza:
Igazából nem tudom pontosan, egy két hét lehetett. Talán mikor megtanult rendesen járni, és magától leülni.
2014. júl. 15. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 A kérdező kommentje:
addig milyen gyakran ébredt éjszaka és hogyan altattad vissza? nekünk másfél hete tart folyamatosan.
2014. júl. 15. 12:16
 5/7 anonim ***** válasza:
2szer kelt enni előtte. Igazat megvallva visszafektettem, simiztem a hátát, ha elaludt okés, ha nem akkor cicivel altattam vissza. De utána a fogzás miatt "tönkrement" az alvás, azt csak a kúp hozta rendbe (viburcol)
2014. júl. 15. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 Pirinyo14 válasza:

Szia! :)

Az én fiamnál is volt ilyen. Álmában egy baba (akár 9 hònapos akár több) próbál mozogni. Nincs semmi baj. Cicivel tudtam én is visszafektetni és akkor megnyugodott. De szakembertöl is megkérdeztük, ö azt mondta, hogy legkésöbb 1 éves korára kinövi. ;)

2014. júl. 15. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
köszönöm utolsó, :) reméljük így is lesz
2014. júl. 18. 09:53

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!