Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Cicis alvásról hogy szoktassam...

Cicis alvásról hogy szoktassam le?

Figyelt kérdés

Fél éves addig csak cicizett és úgy is aludt el. Próbáltuk a Ferber módszert, a teljesen sírásos módszert de egyik sem segített. Abbahagytuk ezeket mert állandóan mosolygós babámból egy néha-néha mosolygós baba lett. Azóta sikerült visszaszerezni a bizalmát, de a cicin való alvás tovább már nem megoldás.

Milyen módszert ajánlotok amitől nem lesz bizalmatlan


Tudom hogy ez az én hibám de van egy tesó is akinek viszont aludnia kell és nem hagyhatom hogy mindkét gyerek sírjon. Így én ciciztettem a kicsit apa altatta a nagyot eddig így jó volt


2015. febr. 17. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:
70%
Én hagytam cicizni, 10 hós korában magától szokott le róla. (Ferber meg egy idióta.)
2015. febr. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

"Így én ciciztettem a kicsit apa altatta a nagyot eddig így jó volt"


És mi változott, hogy már nem jó?

2015. febr. 17. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:
Apa másik műszakba került így nincs már otthon minden este
2015. febr. 17. 14:00
 4/5 anonim ***** válasza:
nálunk a cumisüvegen alvás vált be. Kövezzetek meg, de mindenkinek így volt a legjobb. Van emellett alvórongya, még mindig azzal alszik, pedig 3 éves múlt, viszont az alvások előtt még mindig cumisüvegezik. De csak akkor, és még esze ágában nincs elhagyni, bár előfordul, hogy elalszik nélküle.
2015. febr. 17. 16:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Szerintem ebben az esetben akkor tedd az ágyába, és simogasd, nyugtatgasd, beszélj hozzá (akár mondj mesét, még ha nem is látod értelmét), próbáld meg, hátha megnyugszik. De addig ne hagyd ott szerintem, míg el nem alszik.
2015. febr. 17. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!