Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 6 hónapos lányom miért alszik...

6 hónapos lányom miért alszik ilyen keveset?

Figyelt kérdés
Már jó ideje kétszer alszik csak egy nap, pedig látom rajta, hogy kevés neki, mégsem hajlandó, most már sokszor csak 2x1 órát alszik napközben emiatt este 6-tól már meg van őrülve olyan álmos, ennek ellenére éjjel is többször felkel, mi lehet az oka? Nem fáj semmije... Kicsit tanácstalan vagyok, mert ő a harmadik babám és az első kettő már 2 hónaposan az éjszakákat is átaludta, ő pedig nagyon rossz alvó...
2015. márc. 9. 15:18
 1/4 anonim ***** válasza:
nekem szuletesetol ezt csinalja...az ejszakai keleseknek (alkalmankent 5-6) egyedul a sirni hagyas vetett veget (lepontozni azonnal) a nappali alvasa 7 his korara jott rendbe de nem tudom mitol. talan most mar a sok mozgas jobban lefarasztja.
2015. márc. 9. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Nincs bajom a sírni hagyással ésszerűen persze, de nála ez sem vált be sajnos... :(
2015. márc. 9. 15:40
 3/4 anonim ***** válasza:
Egyékbént Gina Ford szerint (akivel a legtöbb kérdésben nem értek egyet) egy 2 hónap feletti babának napközben elegendő a 2-3 óra alvás... ebben az egyben úgy gondolom, lehet valami, mert a környezetemben a legtöbb csecsemő max 3 órát alszik napközben, akár fáradt akár nem. Persze kivételek mindig vannak.
2015. márc. 9. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Kisfiam is kb ennyi idős korától állt át a napi kétszeri alvásra és alkalmanként 70-80 percet alszik.

6 óra felé már minden baja van, ilyenkor még próbálom húzni az időt. Aztán megfürdünk, vacsizik és ettől teljesen felélénkül, így kibírja 9-ig is. Éjjel 6x kelünk, sosem enni. Szerintem a foga miatt ilyen nyugtalan. 8 hónapos lesz.

2015. márc. 9. 22:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!