Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogy szoktassam vissza a cumira?

Hnikolett03 kérdése:

Hogy szoktassam vissza a cumira?

Figyelt kérdés
Kisfiam 10hónapos aventes cumit használtunk eddig de náthás volt 2hétig és nem tudott cumizni.Most már nem is fogadja el azóta ha be akarom tenni a szájába sír.Kézben alszik csak el de onnan is ki akar ugrani hisztizik.Mindkét kezemben inhüvelygyulladás lett.Mit tegyek? A babakocsit sem szereti.Régen elaludt egyedül cumival.
2015. máj. 28. 17:19
 1/1 mincayani ***** válasza:
Arra próbálj rájönni,mi a sírás oka.Ne bánjad hogy leszokott a cumiról;nekem mindkettö cumizik még,3 ill.4 évesen,és ördögi kört futottam mire leszoktattam őket a cumisüvegről.Inkább arra próbálj rájönni,mi a sírás oka?
2015. máj. 28. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!