Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miben altassam 4 hónapos...

Miben altassam 4 hónapos babám éjszaka?

Figyelt kérdés
30 fok van éjszaka a szobájában hiába van kiszellőztetve. Nagyon nem tudom neki nyitva hagyni az ablakot mert forgalmas út mellett lakunk ráadásul a vonat is az ő ablaka előtt megy el kb 30 méterre. Felébred a zajokra. Egy rövidujjú napozó van rajta és tetra pelenka vastagságú ujjatlan hálózsák. Ha csak a napozóba aludna az is elég lenne? Kellene rá zokni? Betakarni nem tudom semmivel mert rögtön a fején van pedig hason alszik ezért alszik zsákban.
2015. jún. 6. 14:49
 1/5 anonim ***** válasza:
Ilyenkor böven elég a pelenka és esetleg egy textilpelenkával takard le,de az sem fontos.
2015. jún. 6. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Huu én ilyen melegbe csak egy pólót adnék rá vagy inkább trikót.


2 réteg nagyon sok ilyen melegbe.

2015. jún. 6. 15:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Napozó, zokni nélkül, és a lehető legvékonyabb hálózsák!
2015. jún. 6. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Nálunk 27 fog van.Kislányom 4 és fél hónapos,már most nagyon izzadós.Ujjatlan body,vagy napozó van rajta éjszaka,és egy vékony pléd van térdig a lábára takarva,de még ezt is lejátsza.De nem hideg keze-lába,mikor felkel.
2015. jún. 6. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válaszokat!
2015. jún. 6. 16:47

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!