Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Miben altassam 3 hós babámat...

Disi kérdése:

Miben altassam 3 hós babámat éjszaka? 22-23 fok van most a lakásban, télen is 20-21 fokban szeretünk lenni.

Figyelt kérdés
Eddig hosszú ujjú body+nadrág+zokni volt rajta és betakartam derékig. Most viszont én már fázom éjszaka (amúgy is fázós vagyok), ezért feljebb öltöztetném. Van vékony nyári ujjatlan hálózsákunk, és egy vastag ujjatlan. Ezeket mikkel variálva adhatnám rá? Vagy a vastagat csak utcára adjam majd rá? Nem szeretném túlöltöztetni. Hosszú ujjú plüss rugi az vastag rá rövid ujjú bodyval?
2011. okt. 8. 21:28
 1/8 anonim ***** válasza:

Nálunk a fiam 5hónapos koráig vékony rugi és body vastag ujjatlan hálózsákban aludt, aztán már csak rugi és a hálózsák, plusz egy takaró ami egyben alvó rongyi is.

A lányom most egy hujju body zokni vékony hálózsák és takaró szerelésben alszik.

Hálózsákot én nem használnék utcára, arra van az overál.

2011. okt. 8. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Én adtam rá egy hosszú ujjú bodyt, egy kényelmes bő harisnyát és erre egy pamutrugit+betakartam.
2011. okt. 8. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

nekem négy babám volt van,mindegyiknél hosszú ujjú body+rövid ujjú body (alura a hosszú body felűre a rövid bodyt)adttam úgy a nadrág.

Másik variáció;hosszú body+ rugival.

Kérdésedre;nem vastag rá!!!

2011. okt. 8. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:

Nekem 2 hónapos fagyosszentem van:)) Hosszúujjú body hosszúujjú sima pamut rudi és ujjatlan de vastag (cherokee) hálózsák!! És még be is takarom...20-21 fok van nála és így érzi jól magát!!

A nagyobbjaim mindketten őszi-téli születésűek, érdekes módon ők nem voltak ilyen fázósak, rövidujjú body és plüss vagy frottír rugi volt a szerelésük éjjelre, hálózsákot nem szerették, nem is tűrték meg.

De így se fáztak.

2011. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Rudi helyett RUGI természetesen :DDDD
2011. okt. 8. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Nekem két kislányom van, mindketten útálták a hálózsákot, általában ujjatlan body és egy kezeslábas rugi volt rajtuk és egy vastagabb puha takaróval takartam őket.
2011. okt. 8. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:

Mindenkinek köszönöm a válaszokat!

Kedves 22.45-ös! Honnan jöttél rá, hogy fázós a picúrod? A tarkóját, hátát nézted? Az én kis drágámnak csak a keze szokott hideg lenni, de azt tudom, hogy az nem mérvadó. Éjszaka feébredne, ha nem lenne jó neki?

Pár hetes kora óta átaludja az éjszakát.

2011. okt. 8. 23:15
 8/8 anonim ***** válasza:

22.45 vagyok. Onnan hogy egyrészt hideg a keze orra (tudom ez elvileg nem mérvadó mégis nála AZ ) mint a jégcsap olyan hideg volt a keze, sokat ébredezett és nehezebben aludt vissza. Mióta beöltöztetem azóta sokkal sokkal jobban alszik, ha ébred is csak eszik és alszik vissza.

Egy próbát megér.

2011. okt. 10. 10:36
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!