Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Újszülött kislányunk miért...

Újszülött kislányunk miért nem marad meg az ágyában?

Figyelt kérdés
Még csak 3 napos, ma jöttünk haza a kórházból. Betartom amit bent mondtak. Még csak előtej van, de írtak fel tápszert. Megetetem, büfiztetem, tisztába tesszük, lerakjuk aludni mégis csak sír és sír. Nincs ötletünk és már kétségbe vagyok esve. Mi lehet a baj? Mit rontok el?

2015. jan. 12. 01:05
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
Lehet nem lakott jól. Előtejtől nem fog jól lakni.
2015. jan. 12. 01:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
Elso tippem nekem is az lenne,hogy meg ehes.Ha adtal neki tapszert is, es biztos vagy benne hogy eleget evett akkor lehet hogy fazik vagy melege van.A tarkojan nezd meg nincs-e leizzadva.
2015. jan. 12. 01:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Adtam neki tápszert is, de rendületlenül sír. Nem izzadt a tarkója.
2015. jan. 12. 01:32
 4/15 anonim ***** válasza:
Nem minden gyerek egyforma. Az egyik tök jól elvan egyedül a kiságyban, a másik csak az anyjához bújva tud aludni. Ha nem éhes, akkor lehet, hogy csak rád van szüksége.
2015. jan. 12. 01:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:
De mellettem sem marad meg. Tanácstalan vagyok és kétségbe esett.
2015. jan. 12. 01:50
 6/15 anonim ***** válasza:
mennyi tapszert adsz neki, alkalmankent? hanyszor eszik egy nap? a valladon is sir?
2015. jan. 12. 04:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

Szerintem tipikus hasfájás. Ugyanez volt nálunk amokor hazahoztuk

a lányunkat. Őt is már a kórházban tápszerezték mert nem indult be a tejem. Aztán itthon is mindenhol és minden pozícióban, helyen ordított csak. 6 hetes volt mire kinőtte addig egyfolytában reggeltől estig ment a teli torokból üvöltés bármit csináltunk vele.

2015. jan. 12. 06:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Nálam mindkét gyerek 3-4 naposan üvöltött végig egy-két napot és utána lett tej. Tippem: tedd tisztába szopi előtt és hagyd elaludni a mellkasodon.
2015. jan. 12. 07:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
A mi lányunk kb 2 napig folyton sírt, mikor hazahoztuk, hasfájós volt, de lehet csak megviseli a változás. Vannak ilyen babák, babusgassátok, ringassátok.
2015. jan. 12. 08:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:

https://www.youtube.com/watch?v=ValdMXD5wQI


Hátha felismered, melyik sírás ez.

Kitartás!!!

2015. jan. 12. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!