Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Akinek nem alussza végig az 1...

Akinek nem alussza végig az 1 évnél idősebb gyereke az éjszakát, azokhoz szólna pár kérdésem. Milyen idős a gyerkőc? Hány alkalommal ébred? Többi lent.

Figyelt kérdés

Nagyon kétségbe vagyok esve,bár biztosan nem én vagyok az egyetlen,de állandóan fáradt vagyok a 15 hónapja tartó alig alvástól.Egy éjjel minimum 2x kel,de az átlag 4-5-6.Én altatóval alszom már,mert alapjában egy óra,mire elalszok,addig őkelme újra fent van.


Ha találkozom valami ismerőssel,egyből azt mondja,hogy de jó neked,biztosan kipihened magad otthon meg ilyen jó gyereket,tuti alszik éjjel is,azok a babák ilyen nyugodtak.


Szóval a kérdéseim:

Milyen idős a gyereked?

Hány alkalommal ébred egy éjjel?

Valami nyugtató hatású gyógyszert vagy valami ilyesmit próbáltál-e,bevált-e,mit ajánlasz esetleg?

Köszi előre is a válaszokat,mind hasznos!



2015. jún. 20. 14:36
1 2
 11/14 anonim válasza:
Az én kisfiam 9 és fél hónapos, ő is többször ébred, éjszaka még cicizni is szokott. Este lefektetem és én még jóval utána fekszem le, és sokszor mire elaludnék akkor nyöszörög, forgolódik a kiságyban. Többször észre vettem, hogy addig mozog az ágyba, amig keresztbe fekszik és azután kezd sirni, mert kényelmetlen neki. Ma éjjelre kipróbálom, hogy leteszek egy matracot, a kiságy és a nagyágy közé, és kiváncsi leszek hogyan fog ott aludni, legalább hajnalig, mert korábban este 10től reggel 5-6-7ig is aludt egyhuzamban. Azóta változott meg amióta intenzivebben mozog (kúszott, most már mászik és feláll mindenhol). Szóval majd megirom, hogy történt-e valami változás. Kitartást mindenkinek!
2015. jún. 21. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
20 honapos fiam szoptatom ejszaka 2-4x ebred. Javaslom hogy nappal probalj meg aludni vele. Ha nem biztositas magadnak heti par alkalommal mehany orat amit magadra fordithatsz. Leghatasosabb ha elmesz tornazni. Olyan faradt leszel hogy tuti alszol :)
2015. jún. 23. 23:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 A kérdező kommentje:

Hát,a délután alszok vele nem nagyon jött be;suliba járok heti 3-4 délután.

Amit viszont kipróbáltam,az a citromfű tea és a levendulás fürdető.Itt olvastam,várom a hatását.

Ezt még nem próbáltam.Egyébként a matracot én is letettem már,hogy hátha jobbat alszik,de sajnos ott sem,sőt...

Majd írom az eredményt,ha lesz. :-)

2015. jún. 24. 13:52
 14/14 A kérdező kommentje:

Hát,a citromfű teából 1,5 dl-t megiszik,levendulás fürdővel kombinálva egészen tűrhető:

1x kel mostanában és hamarabb vissza alszik.(eddig sokszor fél-egy órát is ébren volt,most 10-15 perc után alszik is tovább)

Nyugodtabb így a nappalunk,végre kipiheni magát egy kicsit jobban.

Szerintem ez a gyerek soha nem fog nyikkanás nélkül aludni.

2015. jún. 28. 13:55
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!