Kezdőoldal » Szerelem, szex » Ismerkedés » Csókolóztam egy pasival már...

Csókolóztam egy pasival már nem ez volt az első alkalom. Idősebb nálam van felesége is de mégis minden egyes alkalommal mikor ivott valamennyit megtalál és odajön. Mit tegyek? Bővebben lennt!

Figyelt kérdés
Mikor még nem volt semmi és csak beszélgettünk is éreztem hogy forr a levegő köztünk. Egészen eddig nem voltam benne biztos hogy ő is érzi e. De rákérdeztem hogy én vagyok a hülye vagy így van. Mondta hogy ő is érzi.Félre vonultunk és csókolozás közben ölelgetett és húsz percenként ki mászkáltam hogy eggyüt tudjunk lenni, mondta ha nem lenne felesége engem választana.De ha a barátaival van oda sem jön. Megértem hogy neki nehezebb mint nekem mert nekem senkim sincs neki meg ott a felesége és a gyereke. A feleségével nincsenek jóba a gyerekek miatt vannak együtt közös ismeröstől tudom.Mit tegyek?Elfelejteni nem tudom!

2014. szept. 22. 13:54
 1/8 Andizsuzsi válasza:
Húha! Meg is érdemled.
2014. szept. 22. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 Tevenguru válasza:
Kedves Kérdező! Nem tudom mennyi idős vagy, vélhetően még tapasztalatlan és kellően naiv. Ha még nem gondoltad végig mitévő legyél ajánlom figyelmedbe az amúgy is törvényszerű végkifejletet, melyet az egyik "sorstársad" ma délben közzétett kérdésében részletesen kifejt. "Elmondjam a feleségének, hogy másfél éve én vagyok a férje szeretője?" 32F
2014. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
nős férfival soha az életbe nem kezdünk ki!annak mindig csak veszekedés a vége!ráadásul ha kiderülne szerintem nem a felesége maradna egyedül hanem te!tehát ez az eset szerintem nagy eséllyel a te károdra menne.anyukámmal is történt ilyen...és a nagy ígéretekből(elhagyom a feleségem,összeköltözünk stb..) az lett hogy anyát ott hagyta.kicsi voltam még és látni mindennap ahogy anya sír(akkor még nem tudtam hogy ez az eset volt) nagyon rossz érzés volt.szerintem minél hamarabb hagyd ott!:)
2014. szept. 22. 14:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 csabika1971 ***** válasza:

Ásd el magad!

Már megbocsáss csábítasz egy nős gyerekes pasit, és még biztatod is? Majd még tőlünk is kérsz tanácsot? Ne hidd mindenki úgy áll erkölcsileg mint te. Boldogulj ahogy tudsz, jó úton haladsz, hogy szét zúzz egy családot.

Tudom lehet volt előtedd más, meg valószínű utánad is lenne. De engem ilyenre nem vinne rá a lelkiismeret, főleg, hogy még nyilvánosan fel is vállaljam.

2014. szept. 22. 14:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
vágd le a tökét!
2014. szept. 22. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:

Mi az, hogy mit tegyél? Még csak nem is szédít, hogy elhagyja majd miattad a feleségét, hanem megmondta, ha nem lenne a felesége...nekem ebből az jön le, hogy nem is akarja elhagyni, és ezt neked is megmondta.

Szerető akarsz lenni? Hajrá! A lelkiismereteddel meg majd megbirkózol...

2014. szept. 22. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 Sowilo ***** válasza:
Én azon az állásponton vagyok, hogy nekem nem kell feleség, soha nem házasodok meg. Néha ugyan elbizonytalanodok, és felteszem a kérdést, vajon okos dolog-e ez... de akkor csak elolvasok itt egy ilyen kérdést, és mindig rájövök, hogy semmi okom a bizonytalanságra, mindent jól gondolok.
2014. szept. 24. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim válasza:
Sürgösen hagyd ott a pasit. Ne te legyél felelös annak a családnak a tönkre tételéért. A lelkiismeret nagyon fog bántani (ha van). Az ilyen férfi elöbb utóbb úgyis lebukik és akkor nagyon fog égni a fejed, na meg a férfi úgyis a nejét fogja választani vagy ha mégis téged, akkor számíthatsz rá, hogy veled se fog különben bánni mint a volt feleségével. Még az is lehet, hogy nem csak téged szédít jelenleg.
2014. dec. 2. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!