Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miert kel fel ejjel óránként...

Miert kel fel ejjel óránként a kisfiam?

Figyelt kérdés
9 honapos, megvan az esti rutin, fel 7-kor fürdés aztan cicizve elalszik. Fel-egy ora mulva felébred cicizessel vissza alszik es ez igy megy egesz ejjel. Egy honapja csinalja ezt, hasa nem faj foga nem jon. Nemtudom miert lehet. Hogyan tudnam leszoktatni errol?

2015. júl. 24. 15:27
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
Nincs túl meleg éjjel a szobában?
2015. júl. 24. 15:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:

Nem cicizteted, legfeljebb teát adsz neki és nem szórakoztatod éjszaka.

Lehet, hogy melege van és szomjas, vagy este nem lakik jól.

2015. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 anonim ***** válasza:

Én is a nagy melegre tippelek.

Lányom is ezt csinálja mostanában, hogy éjjel 3-4-szer ébred, pedig előtte átaludta az éjszakát (10 hós)

2015. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/11 anonim ***** válasza:

a cicizés egy olyan altatási mód, amihez te kellesz. Ha ő felébred, és ezt a segítséget nem kapja meg, akkor nem tud egyedül visszaaludni. Minden baba felébred éjjel, ahogy te is felébredsz, csak te már megtanultál visszaaludni, ő viszont még nem.

Megtaníthatod rá cumival, ha elfogadja, úgy, hogy nem veszed fel az ágyából, csak a szájába adod a cumit. Ez először biztosan nem fog neki tetszeni, de mindkettőtök érdeke, hogy a kapcsolatotok ne menjen rá a nemalvásra.

2015. júl. 24. 15:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/11 anonim ***** válasza:
Rászokott a cicire és észreveszi ha nincs ott.
2015. júl. 24. 16:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 A kérdező kommentje:
en is a melegre gondoltam. teát nem tudok adni neki mert nem iszik cumisuvegbol. igy csak a cicizes marad mert csak ugy alszik vissza, ringatassal csak ritkan.
2015. júl. 24. 21:24
 7/11 A kérdező kommentje:
párom szerint ez azert van mert mindig kézben van altatva.
2015. júl. 24. 21:26
 8/11 anonim ***** válasza:
azzal alszik vissza, amit megszokott...és úgy, ahogy megtanítod neki. Ha ringatod, akkor úgy, ha üveggel altatod, akkor úgy, ha a cicire szoktatod, akkor meg úgy és ha nem akarsz változtatni, akkor ez így is lesz még minimum 3 éves koráig...én a helyedben átszoktatnám cumira mert nem biztos, hogy bírni fogod még 2,5 évig az éjjeli 8 kelést...én 2 hónapig bírtam. Értem én, hogy csak úgy tud elaludni mert azt szokta meg. De egy 9 hónapos babánál azért már lehet alkalmazni alvástréninget és egyéb humánus vagy kevésbé humánus módszereket arra, hogy leszoktasd a cicin alvásról. És még azokkal sem ártasz szerintem annyit, mintha 8-szor kel éjjel...így nem lehet tartalmasan aludni, se neki sem neked.
2015. júl. 24. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
Ha nem használsz cumisüveget, akkor miből iszik a gyerek?
2015. júl. 25. 12:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 A kérdező kommentje:
hasznalok de csak egy-ket kortyot iszik belole. pohárból iszik vagy siman üvegbol.
2015. júl. 25. 14:12
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!