Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Nálatok mikor múltak el az...

Nálatok mikor múltak el az éjjeli ébredések?

Figyelt kérdés

Tudom, sablon kérdés. 13 hós a babám, 2 hòs korától kb 4 hósig aludta át, aztán jott a kálvária.

4-8 hós kora közt 3-4-szer kelt...

8-9 hós kora közt 5-6-szor..

aztán nêmi alvastreningel es vilagito cumival 11 ho korul volt par ataludt ejszakank, fel is csillant a remeny....11-12 hos koraig max egyszer kelt es hamar vissza is aludt, pusztán eleg volt bemenni fogni 1-2 percig a kezêt. most napok óta megint 2-3 alkalommal kel, eloszor azt hittem a nagy meleg, de most az sincs...ne mondjátok hogy a foga mert egy darab sincs még neki :) legalább ha ilyen késõn jönnek aludhattunk volna jobban az elmúlt egy évben....ez van tudom. de meddig kel még ennyiszer éjjel? szerencse hogy hamar visszaalszik, nekem viszont minimum egy óra kell hozzá....fáradt vagyok.


2015. aug. 1. 04:00
 1/10 anonim ***** válasza:

Pont most jöttem ki a 21hónaposomtól. Van, hogy egyszer ébred, van hogy 2-3szor, van olyan hogy egyszer se. Ha tudnám mitől függ....


Jól értelmezem, hogy az 1 évesednek egy darab foga sincsen, vagy túl fáradt vagyok?!

2015. aug. 1. 04:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:

egy éves volt akkor már végig aludta az éjszakát. nálunk csak akkor volt ébredés mikor jött valamelyik foga

lehet nagyon sötét van nála, kell neki egykis fény. én mondjuk mind a két fiam kiságyába a fejrészhez U alakba odatettem a szoptatos párnát így biztonságba érezték magukat. de lehet a Te gyerköcödnek még kell idő.

2015. aug. 1. 04:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
Kb. 6 hetes korától átaludta az éjszakát. Aztán egy éves kora körül volt egy jó másfél hónap, amikor minden altatás után egy órával ordítva kelt. Majd ez magától elmúlt és ismét egész éjjel alszik.
2015. aug. 1. 06:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:

25 honapos a fiam.... Szinte minden ejjel felkel, uvoltve, mint akit nyuznak. Nagyon ritkan vissza tudom altatni, de legtobbszor jon ide kozenk. Most is itt durmol meg.


1 evesen 2 db fogunk volt, 1,5 evesen 16! A legrosszabb idoszak alvas szempontjabol. Szornyu volt, volt h 20 percenkent kelt. Szerintem keszulj fel te is, mert lehet h veletek is ez lesz.

Nagyon nehezen fogzott a fiam.

Most meg a hatso 4 ragora varunk, en gyanitom h ezert uvolt szegenykem az ejjel, bar latni semmit nem lehet meg.

2015. aug. 1. 07:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
nincs még foga :)
2015. aug. 1. 08:50
 6/10 anonim ***** válasza:
Ugyanazt írhatnám, mint a 4-es! :D Csak nekem 25 hós a lányom, és ugyanúgy az utolsó örlők gyötrik, szintén üvöltve kel éjjelente. Ma jó volt, mert csak 4-kor kelt először, viszont előző nap hajnal 1-kor, 4-kor és 5,6,7-kor is. :/ Kedves Kérdező, kitartás! Attól, hogy nincs még foga, már mozoghatnak a fogcsírák és az is kellemetlen nekik. A nagyobbik lányom a 20.fog kibújása óta alszik jól, neki ez 27 hósan jött ki...
2015. aug. 1. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 A kérdező kommentje:
vaksötetben alszik szuletese ota...nem hinnem hogy ez az ami zavarja, egy idobe probalkoztam halk lampafennyel de ugyanugy ebredt ugyhogy gondltam feleslegesen nem vezetem be.....probaltunk hideg ruhat melegebb ruhat, ejjeli ivast meg mit tudom en meg mit, de felkel :) ma csak ketszer kelt..
2015. aug. 1. 10:15
 8/10 A kérdező kommentje:
amugy 20.30-07.00 kozott alszik, de ha kettonel kevesebbszer kel, akkor nappal max 1-1,5 orat alszik...ha sokszor kel es faradtabb akkor delelott 1,5 es delutan meg 1 orat alszik....de a jellemzo mostanaban az ejjeli 2-3 ebredes, es a nappali 1-1,5 ora alvas...
2015. aug. 1. 10:17
 9/10 anonim ***** válasza:

Haaat, en mar nagyon varom azt a 20. Fogat!!!!

Jo lenne ha a 29. Honap elott kibujna, mivel akkor szuletik a huga es hat ket gyerkochoz felkelni... :-) legalabb az egyik aludjon jol!


Kitartast kedves kerdezo, sajnos hosszu ut all meg elottetek!


4-es voltam

2015. aug. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 A kérdező kommentje:
mi most kezdunk majd neki a kistesonak, hat remelem nem neki fognak elobb kijonni a fogai :))))))
2015. aug. 1. 12:19

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!