Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Vida Ágnes módszer?

Vida Ágnes módszer?

Figyelt kérdés
Valakinél bevált a felvesz-letesz módszer? Mennyi idős volt a baba? Mennyi ideig tartott? Köszönöm a tapasztalatokat.

#Vida-módszer
2015. aug. 9. 14:27
 1/6 anonim ***** válasza:
Fejtsd ki bővebben, mert szerintem senki sem ismeri, így választ se fogsz kapni.
2015. aug. 13. 09:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Ez az amikor megtanítjuk önállóan elaludni, sírás nélkül a babát. Pl aki ringatva szokta elaltatni. A lényeg, hogy amikor álmos a baba, ellazitjuk, már-már alszik, de mégsem, letesszük az ágyába. Ha nem alszik ott el, és sír, akkor megpróbáljuk megnyugtatni, ha nem megy, akkor újra kivenni, és félálomba ellazitani, újra letesz. És ezt addig, míg meg nem szokja, ha leteszik az ágyba, aludni kell. Ez lehet első alkalommal állítilag 2 óra is... Állitolag 1,5 hét alatt így rá lehet szoktatni. Ilyesmi a suttogó módszer is.
2015. aug. 13. 09:20
 3/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez épp a suttogó, amit írsz. Vida Ágnes módszerről még nem hallottam. Szerintem max elismételte ugyanazt.

Amúgy nekem bevált mind2 gyerkőcnél.

2015. aug. 21. 06:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 A kérdező kommentje:
Mennyi idős volt a babád? Mennyi ideig tartott?
2015. aug. 21. 08:11
 5/6 anonim ***** válasza:
Én kezdetektől így altattam őket, voltak visszaesések, pl mikor megtanultak felállni, és hiába tettem le, már pattant s fel a kiságyban.. Szóval pontosan nem tudom megmondani, mennyi idős volt. Érdemes elolvasni a könyvet, mert nem mindegy, mennyi idős babánál alkalmazod. Újszülöttnél nem szabad még a felvesz-letesz módszert csinálni, arra más módszer vonatkozik.
2015. aug. 21. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Ja, ha a visszaesést nézzük, meg, h újra kellett kezdeni, akkor már a második alkalomnál javult a helyzet, és általában 3. napon meg is szűnt a probléma.

Csak mondom ezt a felállós dolgot. A lányom nagyon makacs, ezt tudni kell. Első alkalommal 42x fektettem vissza a suttogó módszere szerint. :D Ez kb 40 percet vett igénybe az estéből. Másodszorra mondjuk 5x állt fel már csak. Szóval tök jól működik. Bátran ajánlom minden korban a módszert.

2015. aug. 21. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!