Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Jó súlyban lévő 4 hónapos...

Jó súlyban lévő 4 hónapos babától elméletileg el lehetne várni hogy 9-10 órát aludjon éjjel? Kinél hogy van/volt?

Figyelt kérdés
2015. okt. 21. 20:23
1 2
 11/14 fifi71 válasza:
6-7 órát talán át tud aludni, az én gyerekeim ennyi idősen átaludtak ennyit, de tápszeresek voltak, és azt mondják, hogy a tápszer laktatóbb, mint az anyatej, ezért tudnak hosszabb időt áthidalni 2 étkezés között. A 8-10 óra szerintem irreális és nem egészséges a babának.
2015. okt. 25. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
Már miért lenne irreális meg nem egészséges? Sok kisbaba magától elkezdi átaludni az éjszakát, akkor őket kelteni kéne szerinted? Mint már írtam, az én kislányom 8 hetes kora óta átalussza az éjszakát, és természetesen nem azért, mert én nem adtam neki enni éjjel, magától kezdte el. Ja, és anyatejes, igény szerint szoptatott, sosem látott tápszert. Több ilyen babát is ismerek egyébként, szóval nem az enyém csodagyerek...
2015. okt. 25. 19:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Az első fiunk anyatejet kapott, de üvegből és éjjel nem szoptattam egyáltalán. 4. hónapban teljesen biztos, hogy már 10-11 órát aludt éjjel. Semmi nem zökkentette ki ebből amúgy később sem, most sem.

A második fiunk most 2 hónapos, 21h-6h között alszik mostmár rendszeresen 2 hete. Ő mondjuk tápszeres, nem tudom, a tápszer miatt van e, szerintem inkább az, hogy egyben nagy adagokhoz jutottak a gyerekek egész nap folyamán 3 óránként, éjjel nem keresik. (Mondjuk én első perc óta nem szoptattam éjjel egyáltalán és nem is pelenkáztam őket pl. keltek enni, - kaptak enni, de ennyi.)

2015. okt. 27. 22:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim válasza:
Az én lányom 14 hónapos,és egy kezemen meg tudom számolni, hogy hányszor aludta át az éjszakát! De a nappali alvása is csak egy óra!
2015. okt. 29. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!