Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 honaposnak lehet adni...

3 honaposnak lehet adni sedativ pc-t?

Figyelt kérdés
A kisfiam nagyon rossz alvo, 9-fel10 korul elalszik ejfelkor kel, majd 1.30, 2.30, 3.30, 5.30, es 7 ora... ilyenkor eszik is tapszert, azon alszik csak vissza. Most elkezdett mocorogni a foga is, ettol meg nyugosebb is, van ,hogy vissza sem alszik.. napkozben eddig is csak ugy aludt, hogy delelott fel orat, deltol pedig 2ig, utana is max elbolint 20 percekre, a napi rutinunk megvan. Nagyon elkeseredett vagyok, 3 honapja nem alszom, mert sosem volt jo alvo, korabban hasfajossag miatt. A virbucol kupot probaltuk az sajnos nem jott be
2015. okt. 26. 16:17
1 2 3
 1/26 anonim ***** válasza:
47%
Én nem nyugtatóznék ekkora babát. Még csak 3 hónapos, és már nem bírod?? Elárulom, később még rosszabb lesz. Én pl már 19 hónapja nem aludtam, mégsem jutna eszembe semmi sz@rt tömni a gyerekembe.
2015. okt. 26. 16:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/26 anonim ***** válasza:
87%
Apa felkel hozzá, ha kell, adja üvegből a tejet, te meg alszol egyet. Ez a megoldás és nem a csecsemő szedálása!!!!
2015. okt. 26. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/26 anonim ***** válasza:
86%
Miért nem olvasod el a betegtájékoztatót? Egyértelműen leírják, hogy csecsemőnek nem adható.
2015. okt. 26. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/26 anonim ***** válasza:
100%

Ugyanilyen volt a fiam es sajnos a mai napig ilyen! Juliusban volt 2 eves, tehat 27 honapja nem alszom ejszaka.

Tudom, valoszinuleg ez teged nem vigasztal, de hatha lelket ont beled, h bizony nem vagy egyedul.

Az en fiam is 9-fel 10 korul alszik el, 11-kor van az elso ebredese. Ekkor meg konnyen vissza lehet altatni. Ez utan ejfel korul ebred ujra, akkor mar visit, h ki akar jonni az agyabol. (Igaz jo ideje ki van veve a racs, de egyedul megsem hajlando kiszallni belole)

Innentol kezdve, bar kozenk fekszik, de kozottunk sem alszik jol.

Reggel fel 7-7 korul mar ebren van, delben kb egy orat alszik.

Ez van, sajnos meg kell szokni.

Ha vmi csoda folytan ataludja az ejszakat (ami ritka mnt a feher hollo), akkor sem tudok aludni, mivel megszoktam h allandoan fent vagyok.

Valoszinu te is hozza fogsz szokni!

Kitartast es tenyleg ne adj neki sedatipc-t!

2015. okt. 26. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/26 A kérdező kommentje:
Kedves valaszolok... igen elolvastam a betegtajekoztatot valoszinuleg Neked/nektek is elkene... ez egy homeopatias szer ami nem okoz hozza szokast stb. mivel gyogynovenyeket tartalmaz.. homeos gyerekorvos ajanlotta, azert kerdeztem az adagot olyanoktol akik HASZNALJAK mert a betegtajekoztatoban 0hostol egeszen 2 evesig irja a 2 db-ot...
2015. okt. 26. 18:42
 6/26 A kérdező kommentje:
ha apa opcio lenne akkor aludnek nyilvan d.u.... egyedul viszem a haztartast es meg dolgozm is bar nem hiszem, hogy magyarazkodassal tartozom barkinek is
2015. okt. 26. 18:45
 7/26 anonim ***** válasza:
100%

Hat hós a fiam, ugyanezt csinálja, de benyugtatózni még nem jutott eszembe.


FBon van egy csomó altatós csoport, ott kérj inkább segítséget.

2015. okt. 26. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/26 A kérdező kommentje:
ha kerhetnem olyan szoljon hozza aki legalabb tisztaban van vele mi az a homeopatia es az sem artana ha hasznalna... orulok, hogy masnak ennyi ideje van feleslegesen hozza szologatni olyan temahoz amihez nem ertenek..
2015. okt. 26. 19:15
 9/26 anonim ***** válasza:
85%
Olvasd már el a saját kérdésedet, mielőtt olyan hülyeségeket írsz, hogy te az adagot kérdezted. Azt kérdezted, hogy adható-e 3 hónapos babának. A válasz az, hogy nem. Ettől függetlenül azt csinálsz, amit akarsz.
2015. okt. 26. 19:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/26 A kérdező kommentje:
igazad van nem a legjobb fogalmazas, orulok ha a nevemet letudom irni az elmult napok utan.. a kerdesem azok fele szolt, akik hasznaltak.. a betegtajekoztatoban irt mennyiseget adtak, vagy van aki a felet es ugy is hasznalt? mivel a 0 es 2 ev szamomra eleg tag, ugyanis ez van a tajekoztatoban is es az orvos is ezt irta ( o nem a mi dokink, hozza a 7vegen megyunk, ezert is tettem fel itt a kerdest ), tehat a gyengebbek kedveert nem az a kerdes, hogy igen vagy nem, hanem ,hogy 3 hosnak is annyi az adag mint pl. egy 8-9 hosnak? ugyanis errol csak ekkora babak szuleivel sikerult beszelnem akik viszont napi 2ot adnak/adtak..
2015. okt. 26. 19:41
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!