Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 honaposnak lehet adni...

3 honaposnak lehet adni sedativ pc-t?

Figyelt kérdés
A kisfiam nagyon rossz alvo, 9-fel10 korul elalszik ejfelkor kel, majd 1.30, 2.30, 3.30, 5.30, es 7 ora... ilyenkor eszik is tapszert, azon alszik csak vissza. Most elkezdett mocorogni a foga is, ettol meg nyugosebb is, van ,hogy vissza sem alszik.. napkozben eddig is csak ugy aludt, hogy delelott fel orat, deltol pedig 2ig, utana is max elbolint 20 percekre, a napi rutinunk megvan. Nagyon elkeseredett vagyok, 3 honapja nem alszom, mert sosem volt jo alvo, korabban hasfajossag miatt. A virbucol kupot probaltuk az sajnos nem jott be
2015. okt. 26. 16:17
1 2 3
 21/26 anonim ***** válasza:
A betegtájékoztatóban ez áll: "Csecsemőknek a félrenyelés veszélye miatt nem adható!" Tehát nem az, hogy vízben oldva adható, hanem az, hogy nem adható. Sehogy. De még egyszer mondom azt csinálsz, amit akarsz.
2015. okt. 27. 06:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/26 A kérdező kommentje:
viburcolt probaltuk nem hasznalt, ezert javasoltak ezt, mivel valoszinuleg mas az alkatszere.. homeo-homeo nem ertem miert lenne jobb az egyik a masiknal amikor mindegyik relaxalo hatasu gyogynovenyeket tartalmaz
2015. okt. 27. 08:11
 23/26 anonim ***** válasza:
49%

Szia!

Nekem most 19 hós a fiam, de ugyanígy kezdtük, mint ti. hHasfájós volt, utána jött a foga, ő is tápszeres volt, egyedül voltam/vagyok én is vele többnyire. Rossz alvó volt ő is. Fogzáskor pokol volt az életünk, akkor alig aludtunk, folyton nyűgös volt. Na, ekkor kezdtem el adni neki a Sed Pc-t (pontosan nem emlékszem mikor, de pár hónapos volt ő is). Semmi baja nem lesz tőle, mivel csak gyógynövények vannak benne, homeopátiás szer. Nekünk javított annyit a helyzeten, hogy 2-3 óránként ébredt csak, volt, hogy 4 órát is aludt egyhuzamban, ez így elviselhető volt. Hisz ilyenkor a "túlélés" a cél. :)

Nagyon pici még, egyre jobb lesz, ahogy nőni fog. Nagyon nagy lelkierő és sok-sok kitartás kell hozzá.

Fél éves kora után én adtam neki citromfű teát, az is javított az alvásán. Már volt 1-2 éjszaka, amikor csak nyekkent egyet, és aludt tovább.

2015. okt. 27. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/26 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok, én vízben feloldva adtam neki eleinte fél, majd egy tablettát. Mivel homeós szer, fémmel nem érintkezhet, így műanyag kanállal kevergettem. Sokára oldódik fel vízben, én pl. dél körül beletettem, és este adtam oda neki, elalvás előtt kb. 1-1,5 órával.
2015. okt. 27. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/26 A kérdező kommentje:
koszonom :) ma voltunk a haziorvosnal es a vedononel, egyikuk sem homeopata, megis mondtak, hogy nyugodtan,mivel nincs benne mesterseges nyugtato csak gyogynoveny, meg kell tanulnia aludni mivel ez igy neki sem jo, hogy fardt egesz nap...
2015. okt. 27. 16:25
 26/26 anonim ***** válasza:
Azt ugye vágod, hogy ez csak cukorka?
2015. okt. 28. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!