Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » 3 honaposnak lehet adni...

3 honaposnak lehet adni sedativ pc-t?

Figyelt kérdés
A kisfiam nagyon rossz alvo, 9-fel10 korul elalszik ejfelkor kel, majd 1.30, 2.30, 3.30, 5.30, es 7 ora... ilyenkor eszik is tapszert, azon alszik csak vissza. Most elkezdett mocorogni a foga is, ettol meg nyugosebb is, van ,hogy vissza sem alszik.. napkozben eddig is csak ugy aludt, hogy delelott fel orat, deltol pedig 2ig, utana is max elbolint 20 percekre, a napi rutinunk megvan. Nagyon elkeseredett vagyok, 3 honapja nem alszom, mert sosem volt jo alvo, korabban hasfajossag miatt. A virbucol kupot probaltuk az sajnos nem jott be
2015. okt. 26. 16:17
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
a ketelkedoknek meg ajanlom a homeopatia.info.hu a hazipatika.hu es meg sok mas hasonlo oldalt, foleg azoknak akik agyaban ez meg mindig nyugtatokent szerepel mint mondjuk a sanax es tarsai ;)
2015. okt. 26. 19:47
 12/26 anonim ***** válasza:
94%
Gyengébbek kedvéért? Vicces vagy. Egyébként igen, egy 3 hónaposnak ugyanannyi az adagja, mint egy 8-9 hónaposnak. Semennyi.
2015. okt. 26. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 A kérdező kommentje:
vedd a faradtsagot es olvass utana.. ha a googleet nem ismered legalabb itt , gondolom unalmadban ugyis itt osztod az eszt, olyan dolgokrol amikrol fingod sincs..
2015. okt. 26. 20:07
 14/26 anonim ***** válasza:
88%
Végtelenül primitív vagy. Sajnálom szegény kisbabát.
2015. okt. 26. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/26 A kérdező kommentje:
biztos en vagyok a primitiv az eu.i vegzettsegemmel es nem pedig Te aki meg mindig nem vette a faradtsagot, hogy utana jarjon, hogy mi is ez.. valoszinuleg primitiv meg az orvos is es rengeteg gyermek gyogyasz is aki ezt ajanlja, valamint vida agi is aki szinten ezt javasolja a honlapjan.. sajnalom, hogy nem ismered a homeopatiat es kesobb is inkabb gyogyszerekkel fogod tomni a gyereked pl nurofen es tarsai.. nem baj az ilyen szuk latokoru emberekbol el a gyogyszer ipar ;) tedd meg, hogy tobbet nem szolsz hozza, koszi..
2015. okt. 26. 20:20
 16/26 anonim ***** válasza:
72%

A homeopátia orvosilag bizonyított baromság.


[link]



A gyereked meg lenyugtatóznád valami gyerekeknek nem való szerrel azért, mert nincs kedved más megoldást találni. Nem hiszem el, hogy sehol az apja, egy rokon vagy akárki, aki vigyáz rá pár órát, amíg te alszol egyet! Nem tartozol magyarázattal nekem, nekünk, senkinek. CSak saját magadnak, amiért ilyen döntést hozol egy kézenfekvő helyett! A gyereket őszintén sajnálom!

2015. okt. 26. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
80%
Én vettem a fáradtságot, hogy utánajárjak, mert elolvastam a betegtájékoztatót, amit egyébként a google segítségével találtam meg. Épp abban olvastam, hogy nem adható csecsemőnek. És bocsika, de annyiszor válaszolok, ahányszor akarok. Ha ezt nem tudod elviselni, akkor nem kell használni ezt a fórumot.
2015. okt. 26. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
81%

Homeopátia vazze, hihetetlen vagy.


Volt érdemi javaslat: van egy csomó altatási technika, illetve leginkább rá kellene jönni, mi a baja, miért kel fel. Mert az biztos, hogy nem azért, mert nem nyugtatóztad be eléggé.


Fáj a hasa, jön a foga, fázik, melege van, nem érez téged, gyakorlatilag bármi lehet, ami miatt nem alszik nyugodtan. Erre kellene rájönni.


Fordítsuk le a te helyzetedre: tegyük fel, hogy kórházban fekszel, csak az ápolókra hagyatkozhatsz. Mondjuk éhes vagy, de nem enni adnak, hanem adnak egy altatót, hogy ne vernyákolj, ők meg tudjanak aludni az éjszakai műszakban.


Na, ez az ápoló vagy te. Aztán gondolkodj el, hogy szereted-e egyáltalán a gyereked.

2015. okt. 26. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 A kérdező kommentje:
varom a linkjet annak a betegtajekoztatonak amiben azt irjak, hogy nekik nem adhato... ( idezem : csecsemoknek a felrenyeles veszelye miatt vizben oldani, de biztos tobb betegtajekozato is can :D )
2015. okt. 26. 21:24
 20/26 anonim ***** válasza:
81%

[link]

Itt írják, hogy hiperaktív kisgyermekeknek! Nem 3 hónapos csecsemőknek!!!!!!!!! Ilyen a gyerek, fogadd el! Nehéz és lesz még nehezebb is! A fiam több mint 2 évig aludt rosszul! En sem aludtam, de túléltem es nem adtam neki semmit a saját kényelmem végett... Nekünk homeopata Gyerekorvosunk van de sose ajánlott semmi ilyet, max a vibucrolt.

2015. okt. 26. 22:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!