Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Baba csak tobb vizzel hajlando...

Baba csak tobb vizzel hajlando megenni a tapszert. Miert?

Figyelt kérdés
9 hetes tapszeres babam 3 orankent ehes, de megiszik 30mlt es utana csak kinlodik, es loki ki a nyelvevel, de ha vizzel kinalom azt egybol elkezdi mohon inni. Probaltam a tapszert kicsit tobb vizzel elkesziteni es ugy megitta. Baj?

2015. okt. 29. 21:32
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:

még nem ízlik neki

szoknia kell


valszeg.

2015. okt. 29. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:

Szerintem szomjas.

Anyatejnel is ugy van, h elobb vizesebb tej jon, utana a zsirosabb hatso tej.

2015. okt. 29. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Baj ha a tapszert vizesebre csinalom az eloirtnal?
2015. okt. 29. 22:02
 4/18 anonim ***** válasza:
Ha mindet megissza, akkor nem baj ha vizesebb.
2015. okt. 29. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:

lehet úgy meghajtja...

rá is van írva hogy be kellene tartani az előírást..

2015. okt. 29. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
Lehet másik tápszer jobban bejönne neki.
2015. okt. 30. 00:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 A kérdező kommentje:
Regebben is ezt a tapszert kapja semmi problema nem volt, par napja van ez igy amiota csak tapszert kap (anyatejet nem)
2015. okt. 30. 06:22
 8/18 anonim ***** válasza:

A tápszert csak az előírásnak megfelelően szabad elkészíteni!!! Főleg ilyen picinél!

Próbálj ki más tápszert is,hátha csak az ízével van a baj!

2015. okt. 30. 06:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
0%
A tápszer egy szar én majd elhányom magam töle. Azért issza hígítva..
2015. okt. 30. 06:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Utolsó, az, h neked "szar", semmit nem jelent, nem neked készült a tápszer. Az anyatej sem jön be minden felnőttnek ízre.


Kérdező, szomjas a baba. Semmi sem fog történni, ha a napi 6-8 étkezésből 2 alkalommal egy picivel több vizet raksz a tápszerhez. Teljesen mindegy,h most etetés után iszik meg 10 ml- vizet, vagy etetés közben issza meg. Aki attól fél, h így kevesebbet fog enni...na ne röhögtessetek már, szerintetek mi lesz, ha a víztöbblet miatt meghagy egy kicsit? Elmondom. A legrosszabb esetben hamarabb lesz éhes. Nem kell itt egymást beparáztatni. Az én babám is tápszeres, a legnagyobb hőségben született, nem csodálom, h szomjas volt. Minden oké a súlyával, szépen fejlődik, jó étvággyal eszik.

2015. okt. 30. 08:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!