Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » 7,5 hónapos kislányom semmit...

7,5 hónapos kislányom semmit nem hajlandó megenni, csak a tápszert. Ha már meglátja a kanalat sír.1-2 kanállal bele tudok könyörögni, de ennyi, volt már így valaki? Mit tudok tenni, teljesen tanácstalan vagyok!

Figyelt kérdés
2015. júl. 9. 15:52
 1/6 anonim ***** válasza:
most kezdenéd a hozzátáplálást? vagy eddig evett és most nem akar? mert ha a 2. akkor foga miatt is lehet, fiam akkor nem akart kanállal enni, mikor jöttek a fogai
2015. júl. 9. 16:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:

Semmmiképp ne erőltesd, ne azzal kösse össze, hogy ha enni kell, akkor stressz van.


Néhány napot hagyjatok ki, aztán próbálkozz újra. Miket kóstolt eddig?

2015. júl. 9. 16:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
Már 4 hós kora óta próbálkozunk,de nem akar,volt,hogy szépen evett,de csak 1-2szer,fogunk nincs még.
2015. júl. 9. 16:46
 4/6 anonim ***** válasza:

nekem egy darabig nagyon jó evő volt, aztán kb. 8 hónaposan kezdett sztrájkolni. Egy darabig úgy etettem frankón, hogy puszilgattam a lábát, erre kinyitotta a száját és mosolygott és szó szerint így tömtem bele a falatokat, mert különben csak kiverte a kezemből a kanalat.

Aztán ez elkezdett nem beválni, viszont elkezdtme mindenfélét adogatni a kezébe: kulcsot, papírzsepit amit tépked, stb. szóval egyszerűen eltereltem a figyelmét, és most így hajlandó enni, ha közben valamivel szórakozhat. Hogy most ez jó nem jó, ne menjünk bele, nincs más választásom mert máshogy nem eszik. Próbáld esetleg ki ezt, aztán ha majd olyan nagy lesz, hogy maga fogja az evőeszközt már nyilván nem lesz szüksége játékra.

2015. júl. 9. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:

Az enyém anyatejes. 6 hósan keztük a hozzátáplálást. 8 hós koráig nyűg volt az etetése. Sehogy és semmit nem evett max 2-3 kanállal. Az etetőszék látványától is rosszul van a mai napig. Mostanába már megeszik 100-150mg kaját,de úgy,hogy közbe szaladgál,játszik én pedig loholok utánna a kajával. 2 hete új hobbija,hogy youtube a telefonon hallgatja és nézi a videoklippeket és így megeszi az összes kaját,amit kiszedek. Viszont vannak olyan napok,hogy csak a cici kell neki.

Nem millió dolláros megoldások,de az a lényeg a számomra,hogy egyen.

2015. júl. 9. 18:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Lemaradt,hogy most 1 éves

Előző voltam

2015. júl. 9. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!