Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Tudom nincs napirendje még...

Tudom nincs napirendje még egy 8 napos babának, de ez már alakulóban lehet? és hogy oldjam meg az alábbi helyzetet?

Figyelt kérdés

szóval..

délelőtt alszik,(9-11 ig )utána szopik,peluscsere, és nézelődik ,-és


délig fent van kb 2-3 órát utána alszik,(16-18ig)

eddig még mindennap aludt este 6-ig, de utána felébresztem megetetem hogy nehogy az legyen hogy kipiheni magát és éjszaka viháncol,ezért muszáj ébreszteni ha 3-4 óránál többet alszik.

fürdetésig ébren tartom.este 7 körül fürdetem etetem és

várom hogy elaludjon de ez 9 órára lesz esedékes,már több napja. utána kel éjfélkor enni, utána 3-4 körül és majd csak reggel 7 körül ébred enni .

éjjel jól alszik szerencsére..


toljam előrébb az esti fürdést hátha hamarébb elalszik mint 9 óra? bár eddig nem úgy tűnt.


vagy hagyjam így?. ha elalszik 9 után már csak éjfél körül kel enni és tovább ahogy írtam az előbbiekben.


ez jó így szerintetek??



2012. nov. 22. 17:39
 1/7 anonim ***** válasza:
szerintem nagyon jó, arra törekedj, hogy éjjel aludjon vissza mindig
2012. nov. 22. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Szerintem szuper :) Ügyesen csinálod! :) Kitartás! :)
2012. nov. 22. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

tényleg?

Óh de jó köszi,azt hittem nem jól csinálom.

igaz nem első gyerkőc, így van benne némi rutinom,

de nincs két egyforma gyerek ugye.

éjjel egyből vissza alszik szopi után, ha kicsit bekakil nem cserélem ki, különben magához térne egyből,meg nem is ajánlották, azért hogy szokja csak nappal van peluscsere, éjjel alvás,és evés ha éhes..

2012. nov. 22. 18:13
 4/7 anonim ***** válasza:
Hú,nem cseréled ki a kicsit kakis pelenkát?!Ezt tanácsolták?Gratulálok nekik!Nekem a 3. babám 8 hetes(ergo nagyon nem unatkozom,és jó lenne éjszaka picit pihenni)de eszembe se jut kakis pelusba hagyni,még ha ettől kicsit felébred,és altatgatnom kell utána,akkor sem!
2012. nov. 22. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen ezt mondták ,mondván hogy reggelig semmi baja nem lesz,

ezt még a kórházban mondták a nővérek

megvan etetve, és csak felzaklatom azzal hogy kicserélem mikor ő már aludna.


persze ha nyakig kakás akkor kicserélném természetesen!!!

2012. nov. 22. 19:33
 6/7 anonim ***** válasza:
A 4.vagyok:azért megnézném a kislányom popsiját(és nuniját) reggel,miután egész-vagy fél-éjszaka az anyatejes kakiban fekszik.A kevés kaki ugyan úgy kimarja,mint a sok.Na,mind1,ki így,ki úgy.
2012. nov. 22. 19:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Kajálás felénél vedd le a ciciről és tedd tisztába,utána etesd tovább és ujra elálmosodik.Ne hagyd már a kakiban,hát gondolj bele neked az milyen lenne ha kakiban vagy vérben usznál egész éjjel?!MAgától fog neki beállni majd amúgy az éjjel.A lányom 3hetes kora óta 7től alszik hajnal 3ig,most már 7 hetes és sokszor alszik 5-6ig is.Én annyit tudtam neki tolni,hogy nem 6kor,hanem fél7kor fürdik.De nem lehet nekik anyira tolni,mert függ az éhségtől is,meg pl ha nagyon fáradt már,akkor csak orditani fog.
2012. nov. 23. 07:05
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!