Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hason altatás a baba alatt...

Hason altatás a baba alatt szivacsmatraccal: mikre kell figyelni?

Figyelt kérdés
Van légzésfigyelőnk, így altathatom hason szivacsmatracon a babát?

2016. jan. 29. 13:44
 1/7 anonim ***** válasza:
Ha kemény a szivacs, az jó, ha nem, akkor lecserélném vagy keményre, vagy kókuszra. Jól megbüfizteted, nyugodtan altasd hason.
2016. jan. 29. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Nekem puhának tűnik, viszont 90x50-es (oldalkocsis kiságyba van), úgyhogy még nem tudom, honnan szerzek helyette keményebbet ekkora méretben.
2016. jan. 29. 14:11
 3/7 anonim ***** válasza:

Kókuszmatrac, szakáruházban szerintem méretre szegik, ha kéred.

Mi egy éves kora körül váltottunk puhább matracra.

2016. jan. 29. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
A fiam sima ikeás szivacsmatracon aludt hason, sose volt gond.
2016. jan. 29. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Megkérdeztem, akitől rendeltük, és közepes keménységű matracnak számít, így azért remélem, jó lesz.
2016. jan. 29. 17:40
 6/7 anonim ***** válasza:

nekem az egyik szivacs matracon alszik, a másik rugóson, mind a kettő ikeás, 9900ft/db azt hiszem.

a kisebbnél már légzésfigyelőt sem használunk, mert a nagyobb állandóan kiszereli alóla.

Arra figyelj, hogy a lepedő, amit ráteszel, az feszüljön, ne tudja az arcábatömni.


Az enyémek amúgy extrém bukósak, hiába büfiztettem őket, naponta tele mosógép textilpelus a fejük alól összehányva, de így tudtak csak aludni nyugodtan.

Amikor bealudtak, a textilpelust kivettem a fejük alól és csak a lepedőn aludtak tovább.


Meg szerintem a hálózsák hasznos, mert az enyémek pl. már kúszni is jkúsztak álmukban is, nem csak forgolódtak később, és kikúsztak a takaró alól rendre. A hálózsák visszafogta őket ebben az éjszakai vándorlásban.

2016. jan. 29. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
Én nem teszek alá textílpelenkát mert nem merem. Kókuszmatracon alszik. Légzésfigyelő van alatta is. Arra kell még figyelni, hogy így lehet ha a szokásos rétegeket adod rá, lehetséges, hogy melege lesz.
2016. jan. 30. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!