Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » A 10 hónapos kisfiam este...

A 10 hónapos kisfiam este többször felkel?

Figyelt kérdés
Van h egy éjszaka 3szor is már nagyon nehezen bírom .valami tanács h átadja az éjszakát?már sokmindent kipróbáltam pl;ittattam de nem volt .jó mert fél óra és megint kellt este sokat tápláló adtam enni de akkor is fel kelt éjjel.az oktatási szokást is próbáltam változtatni.de akkor vagy túl álmos volt már este 8felé vagy én nem bírtam fent maradni.
2016. márc. 18. 15:28
 1/3 anonim ***** válasza:

Nekem 9 honaposom van, es hetek ota orankent kel.

En sem tudok rajonni miert, de nagyon faraszto, ez biztos.

2016. márc. 18. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Az én fiam 4éves és még mindig sokszor megébred.Nyugtalanul alszik.7honapos kora óta pedig nem alszik napközben.Több vizsgálaton is voltunk az orrmanduláját kétszer is eltávolitották.De annyit mondanak minden rendben egyszerüen ennyi az alvásigénye.Attól még kipihent és kiegyensúlyozott.Ezzel csak annyit akartam,hogy nem minden gyerek jóalvó.És mi anyák hozzátudunk szokni.Van,hogy akkor is felkelek megnézni amikor alszik.
2016. márc. 18. 17:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Szia! Az én kisfiam egy éves lesz 3*4* kel éjjel még mindig. Mikor jöttek a fogai akko óránként. Én már kezdem megszokni. Lehet nekik ennyi az alvásigényük.
2016. márc. 18. 17:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!