Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Betegségek, oltások » Felfázás, vagy mi lehet? A 22...

Felfázás, vagy mi lehet? A 22 hónapos kislányom tegnap kétszer is mondta, hogy fáj a puncija, este volt hőemelkedése is. Éjjel is többször felsírt .

Figyelt kérdés
Arra gyanakszom, hogy felfázhatott és fáj neki ha pisil? Volt valakinek hasonló problémája? Van esetleg valami homeopátiás szer a gyógyításra? Félek ha orvoshoz viszem, megint antibiotikumot írnak neki. Várom válaszotokat.
2014. júl. 10. 10:28
 1/4 anonim ***** válasza:
nálunk kisebb korban,de húgyúti fertőzés volt. Biztos,hogy vinném dokihoz, mert ha esetleg az, elég komoly tud lenni.
2014. júl. 10. 10:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Nem piros, nem csípte ki vagy fürdés után jól megtöröltétek, nincs kipálva? Ha szoktál rá farmert adni nem dörzsölhette ki? Én cickafark-fürdőbe ültetném első körben azután ha nem múlik, orvos. Jobbulást.
2014. júl. 10. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Nálunk úgy volt, hogy elvittem dokihoz, de nem adtak rögtön antibiotikumot, vizeletmintát kellett gyűjteni, és abból nézték meg, hogy tényleg fel van - e fázva. Engem megnyugtatott, hogy megnézték, és ki is derült, hogy nem az volt a gond. A mi gyerekorvosunk egyébként támogatta a homeopátiás gyógyszereket, alternatív gyógymódokat is, bár tudom, ez ritka :( Jobbulást!
2014. júl. 10. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim válasza:
volt, hogy felvoltam fázva 3 hónapig, a világ összes gyógyszerét, antibiotikumát, minden sz*rát kipróbáltam, aztán keresgéltem a neten, és rátaláltam a tőzegáfonya tablettára, amit azóta is szedek, megelőzés érdekében. ez volt az egyetlen dolog, ami segített, kérlek, más hülyeséget ne adj neki, hanem ezt!
2014. júl. 11. 20:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!