Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altassam vissza?

Hogyan altassam vissza?

Figyelt kérdés
6 hetes a fiam, kétszer kel éjszaka. Ilyenkor gyakran lassan eszik (tápszert), van hogy egy órát. Utána büfiztetem. Abba sokszor elalszik, de van hogy már élénk marad. Ha a kiságyba teszem, 5-10 percen belül felsír, ezután kb 2 órát kell altatni.
2016. máj. 11. 19:39
 1/5 anonim ***** válasza:

Tedd hasra, simogasd a hátát.

Ringasd és sétálj vele.

2016. máj. 11. 19:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Fehér zaj, ringatás, éneklés, simogatás, baba relax zene. cumija van?
2016. máj. 11. 20:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Off: "van hogy egy órát" a cumisüveg cumija nem szokott eltömődni? Én jártam úgy nemegyszer, hogy azért nyammogott sokàig, mert nem jött rendesen a kaja az üvegből. Vagy esetleg hideg neki a folyadék, így nehezebben nyeli, langyosat könnyebben nyeli.
2016. máj. 11. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mièrt esik egy órán keresztül?
2016. máj. 11. 22:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Egy órán keresztül eszik? :O Hány ml-t szokott ilyenkor? Nem csak cumizza? Szerintem ez már nem éhség-evés ilyen hosszan.

Kisfiam 8 hetesen hagyta el az 1 éjszakai evést. Vacsira többet igényelt, estére csak vizet készítettem be a kiságy mellé, 2 éjszaka kortyolt bele. Azóta, ha fel is ébred, elég a cumi, megsimizem a hátát/buksiját, és alszik tovább.

2016. máj. 11. 23:16
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!