Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ciciről leszoktatás?

Ciciről leszoktatás?

Figyelt kérdés
8 és fél hónapos, cicin altattam mióta pocakfájós volt, gyors és kényelmes volt, de most már nem engedi el. Ha elaludt és kihúzom felébred. Így már semmire sincs időm. Tippek? Járt vki ìgy?

2016. máj. 14. 18:20
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
41%
Annyira bírom az ilyet..."nem engedi el".Mégis ki nevel kit?A fiókák sem maguktól repülnek ám ki a fészekből.
2016. máj. 14. 19:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
33%
Várd meg, amíg mély alvási fázisba kerül (már nem mozog a csukott szeme)
2016. máj. 14. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
0%
Igen, várd meg, amíg igazán elalszik.
2016. máj. 14. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
31%
szoktasd át cumira.
2016. máj. 14. 20:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A kérdező kommentje:

1#: a nem engedi el az azt jelenti, h bent tartja a szájában evés után...ha kiveszem felébred... ez már azt jelenti hogy rosszul nevelem...mert képes felébredni ha alvás közben zavarom...ok.


a cumit próbáltam de kiköpi vagy nem engedi betenni.


A mély alvás egy ennyi idős babánál kb mennyi idő? Idáig 5 perc alatt elaludt

2016. máj. 14. 21:15
 6/21 A kérdező kommentje:
Mármint mély alvásba
2016. máj. 14. 21:16
 7/21 anonim ***** válasza:
62%
hat ne adj neki cicit es akkor elfogja fogadni...
2016. máj. 14. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 A kérdező kommentje:

A cumit? Nem...már próbáltam úgy h a hasamra, mellkasomra fektetem, de a hasamon sír és tolja el magát tőlem a cumi elől meg forgatja a fejét és összeszorítja a szàját és nyüszít.

A melkasomon meg tépi a ruhám és bőg cumi ugyan úgy mint a hasnál.

Ha ringatom szintén lökibel magát és a cumit nem fogadja el... egy-egy ilyen próbálkozás fél óra volt legalább.

A foga jön azért kezdte és sztem azért alszik felületesen, de így félek h nagyon jlrászokik

2016. máj. 14. 21:23
 9/21 anonim ***** válasza:
Én ha elengedi, vagy véletlen kiesik a cici a szájából és látványosan "nyúl érte", akkor gyorsan cumit adok a szájába és ha fel is ébredt időközben, gyorsan visszaalszik. Utána kiköpi a cumit is.
2016. máj. 14. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
Amúgy rágicsálja is a cicidet? Vagy csak szájában tartja szopizás (jóllakás) után?
2016. máj. 14. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!