Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ciciről leszoktatás?

Ciciről leszoktatás?

Figyelt kérdés
8 és fél hónapos, cicin altattam mióta pocakfájós volt, gyors és kényelmes volt, de most már nem engedi el. Ha elaludt és kihúzom felébred. Így már semmire sincs időm. Tippek? Járt vki ìgy?

2016. máj. 14. 18:20
1 2 3
 11/21 A kérdező kommentje:

Próbáltam h amikor elalszik kicserélem cumira, de mivel az vastagabb nem tudom betenni, és elfordul...fel is ébred.


Igen rágcsálja picit

2016. máj. 14. 21:51
 12/21 A kérdező kommentje:

A kis ujjammal is próbáltam azt be is kapja, de rájön és felébred. Akkor volt h az ő ujját raktam be, de ugyan úgy rájön...


Úgy látom h míg a foga nem nő ki ez lesz

2016. máj. 14. 21:53
 13/21 anonim ***** válasza:

Csináltass műcicibimbót szilikonból :)


Lássuk, azzal becsapható-e ;)

2016. máj. 14. 22:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:

Napközben még meg lehetne esetleg próbálni a bébifogkefe odaadását, ha felébred. Írod, hogy rágcsálja is a cicidet, biztos megnyugtatja a cicid, ezért csüng rajta. Az enyém, ha fogzási panaszai vannak, odaadom a fogkeféjét és rágicsálja, abba is hagyja a nyüszögést-sírást.


Amúgy valószínűleg úgy tudnád leszoktatni babádat a hosszas cicizésről, ha teljesen elhagynád a szoptatást.Biztos lenne pár napig sírás-rívás, de csak leszokna róla előbb-utobb :/

2016. máj. 14. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 A kérdező kommentje:

Lehet műcicibibót csináltatni?


De az anyatej a fő tápláléka. A fogkefét kipróbálom :)

2016. máj. 14. 22:10
 16/21 anonim ***** válasza:

Kb. 15-20p, mire mélyen alszik, de az látszik is rajta.

Teljesen elernyed az egész teste és a szemgolyója nem mozog a szeme alatt.

Nekem sokszor az jelezte, hogy kiengedte a szájából a cicit, pont mert annyira elernyedt.

2016. máj. 14. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 A kérdező kommentje:
Siker :)
2016. máj. 14. 23:57
 18/21 anonim ***** válasza:
23%
de ne a hasadon probald a cumit adni neki! perse hogy ugy nem fogadja el ha ott van 5 centire a melled...szotasd meg, tedd le az ágyába, es ne adj neki cicit az elalvashoz hanem cumit. h sir, vedd ki, vigasztald meg es tedd vissza az agyba es add neki a cumit...elsore nehez lesz hiszen megszokta h a ciciden alszik...fel orat orat is eltarthat ez a folyamat. de csak egyszer kell megcsinalni, ugyanennyi idos volt a lanyom mikor atszoktattam cicin alvasrol, azota.60 masodpercen belul elalszik barhol barmikor, még akkor is ha fogzik (lepontozokat csokoltatom, nyugodtan altassatok cicin a 2 eves gyerketek)
2016. máj. 15. 05:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:

Csak a cumira RA NE SZOKTASD a fogzo babat, ha mar eddig nem kellett neki.

Brutalisan el tudja deformalni a fogsort, keslelteti a beszed kialakulasat, kesobbi beszedhiba kialakulasan is okozoja lehet.

A legtobb anyuka aki ad cumit a gyereknek azonnal elveszi, amint elkezd kibujni az elso foga.

2016. máj. 22. 20:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
45%

19: :D keslelteti? az nagyon erdekes mert a cumis lanyom 15 honapos kora ota olyna mondatokat hasznal h Anya kapcsold fel a villanyt!, Anya, apa nem jön, most dolgozóba ment, Anya hol van a macinak a ruhája?

mellesleg a mai cumik nem deformalnak semmit csak nem kell hogy egesz nap a szajaba logjon. a lanyom.nagyon ugyesen hasznalja, 1 eves kora ota csak alvashoz kapja meg, ahogy felkelt mar nyujtja nekem h nem kell a cumi :))

2016. máj. 23. 05:43
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!