Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Van itt más is, akinek nem...

Van itt más is, akinek nem sikerül beszoktatni a babát a kiságyba, vagy én csinálok valamit nagyon rosszul?

Figyelt kérdés

Annyira irigykedem (na nem rossz értelemben), mikor olvasom itt, hogy betették a babát a kiságyba, pár napig sírdogált, aztán nem volt semmi gond, megszokta.

Én már többször nekiláttam, a legtöbb, amit bírtam 2,5 hét volt, de nem hogy nem szokta meg, napról napra jobban üvöltött. Hiába üldögéltem mellette, simiztem, dúdoltam. Annál idegesebb lett, nézett és nem értette mit ücsörgök ott, miért nem veszem fel.

Már nagyon terhes, hogy 9 hónaposan köztünk alszik, forog, rugdos éjszaka. Férjem gyakran a kanapén alszik inkább, intimitás 0. De mégis meddig hagyjam sírni a babát? Ha nem megyek oda fulladásik ordít, néha már attól félek, hogy jön a szomszéd, hogy nem bántom e, meg szívem sincs nagyon ehhez, de ha ott ülök és mesélek, dúdolok, akkor is miután megunta, elkezdett sírni, hogy most már vegyem ki.

Ha sikerül elringatnom és leteszem a kiságyba, óránként kel és miután rájött hol van, kimegy az álom a szeméből.

Van más is, aki az Istenért nem tudta beszoktatni a kiságyba a gyereket, vagy én vagyok ilyen béna?


2016. máj. 30. 10:39
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%
Nekem fél éves koráig kiságyban aludt, de ahogy forgolódott mindig beverte a fejét, szóvalk kivettük magunk mellé, mert már sajnáltuk. Elég kényelmetlen volt 2személyes ágy 3unknak. Szóval besszereztünk egy 1 személyes ágyat, ami ugyanolyan magas mint a másik, össze van tolva, olyan mintha 3 személyes ágy lenne. Baba bent, anya középen, apa a szélén. Tökéletes :)
2016. máj. 30. 14:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%

Az enyém 2 eves koraig velem aludt, a gyerekszobaba van egy francia agyunk.. Ha volt erőm visszamentem a hálóba ha nem meg ott aludtam vele

10 honapos korában vissza mentem dolgozni, szükségem volt az éjszakai pihenésre es ez lett a megoldás.


2 eves kora utan egyszer megkért had aludjon a babaival azota egyedul alszik.


Elotte mindent kipróbáltam es nem használt.


A kicsi most 7 hetes ma vettem at a békés álmok című könyvet. Tenyleg erdekes dolgok vannak benne ki probalom, dehát az igénye az egyuttalvas lesz akkor ugyanígy fogom csinalni illetve kesobb a nagy (3 eves, lányok mindketten) kitalálta hogy egyutt alszanak majd


Meglatjuk...


Nem minden gyereket lehet ferberizalni az enyémet pl nem lehetett

2016. máj. 31. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!