Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem alszik az öthónapos...

Miért nem alszik az öthónapos kisfiam?

Figyelt kérdés

Már három hete alig alszik napközben. Egyszer van egy két-három órás alvás, de utána már csak max 20-30 percet alszik.

Próbáltunk már mindent. Sötét szoba, világos szoba, ruhában, csak pelusban. Kint a kertben, árnyékban. Mindig felébred. Semmi változás nem volt a környezetében. Pedig látom, hogy aludna, de nem.


2016. jún. 2. 17:19
 1/4 anonim ***** válasza:
Türelem. Lehet ez most egy ilyen idoszak...remelhetoleg valtozik majd. Fogacska esetleg?
2016. jún. 2. 17:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Akkor ti még jól álltok, ha van egy hosszabb alvàsotok.

Az én kislànyom egy hét múlva lesz 5 hónapos és pàr hete kezdődött nàla is, hogy fél óràkat alszik csak. Ritkàn besikerül egy hosszabb alvàs is, de többnyire 4x30 percet alszik egy nap. Pedig előtte jó alvó volt. Én is próbáltam màr félhomàlyt, hidegebb-melegebb takarót, babakocsit, de maradt a fél óra. Nap végére még màr olyan fáradt, hogy 7 kor fektetni kell. Szerencsére alszik reggel 5-ig :)

Egyet viszont észrevettem, hogy amióta ilyen keveseket alszik, kevesebbet is eszik :(

Ha nàlatok megoldódott a probléma, vagy ràjöttél az okokra, írd màr még légyszi.

2016. jún. 2. 19:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Mégis mennyit kellene szerinted aludnia? Van egy összefüggő 2-3 órás alvása, ez nagyon jó, minden ezen felül ajándék.
2016. jún. 2. 19:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Korábban két hosszú alvása volt egy nap, és mostanában nagyon nyűgös. Fogacska még nincs.
2016. jún. 2. 22:35

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!