Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Lehet valamit tenni az elálló...

Lehet valamit tenni az elálló fül ellen? ( a kisfiam öthónapos)

Figyelt kérdés
2008. szept. 19. 07:07
 1/5 anonim ***** válasza:
Hát mikor alszik,figyelj rá,hogy ne feküdje el a fülét Mást nem igazán.Sajna a lányomnak is a bal füle jobba el áll mint a jobb.Hiába igazítom,ahogy megmozdítja a fejét és vissza,ma´r megint elfeküdte.Le mégsem ragaszthatjuk:)
2008. szept. 19. 08:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Ja még annyi ,ha sapit adsz rá,legyen fülvédös,és az addíg is a fülét a fejéhez állítja:)
2008. szept. 19. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Az ocsemnek is nagyon szetallo fulei voltak,tudom hogy furan hangzik,de anyum leragasztotta neki es most teljesen normalis lett.A sapka is jo megoldas ami a fuleit lenyomja(persze nem szorosan).
2008. szept. 19. 12:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Szia!


Semmit nem lehet ellene tenni.A fül formája,állása genetikai örökség.Nekem állandóan leragasztották mikor kicsi voltam,és nem ért semmit.Felnőtt koromba plasztikáztattam meg,mert nagyon zavart.De szerintem egy fiúnál ez más,még jól is állhat neki.Persze,ha őt zavarja majd,akkor lehet ellene tenni,de csak műtéttel.

2008. szept. 19. 14:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim válasza:

Kedves Utolsó!

Mennyibe kerül egy ilyen műtét minden költséget beleértve egy felnőttnek?

2009. aug. 19. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!