Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hogyan altassam a kiságyban?

Hogyan altassam a kiságyban?

Figyelt kérdés

Eddig kiságyban nem nagyon sikerült, csak babakocsiban ringatva.

Úgy szoktam kiságyban altatni, hogy amikor látom hogy álmos, akkor besötétítek a szobában. Régebben porszívó hangot vagx baba altató Mozartot is bekapcsoltam, de már nem működik. Beteszem a kiságyba, simogatom. Ekkor egy-két percet elvan, majd hadonászik kezével-lábával, és sírni kezd. Egyre erősödő sírással (közben simogatom, beszélek hozzá), míg szinte nincs már hangja (ez 1-2 perc alatt megtörténik). Majd megsajnálom, átteszem a babakocsiba és tologatásra elalszik. Mit tegyek máshogy?

12 hetes


2016. jún. 24. 14:04
 1/3 anonim ***** válasza:
cumi? ringatas?
2016. jún. 24. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Ha a babakocsi mozgása megnyugtatja, akkor anya ringatása is megfogja... :) Szerencsére az én picim már kórházba is jót aludt kiságyban, itthon is így van, de ha nyűgös járkálok vele, ringatom,énekelek neki, vagy csak beszélek hozzá, tökmindegy miről! Neki te vagy a minden, valaminek működnie kell.. :)
2016. jún. 24. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 Joza ***** válasza:
Testközelségre van szüksége, ringasd, babusgasd.
2016. jún. 28. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!