Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Milyen utazóágyat ajánlanátok?...

Milyen utazóágyat ajánlanátok? Mire kell odafigyelni vásárláskor?

Figyelt kérdés
Szeretnénk Balatonra menni augusztusban az akkor 5 hós babámmal, valamint a szobánk nagyon sötét, szeretném kirakni majd az udvarra, vagy a konyhába, ahol világos van.
2016. jún. 26. 13:47
 1/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ezek voltak a szempontok:


- legyen a matrac magassága változtatható

- legyen rajta pelenkázó

- legyen rajta sok vagy nagy zseb

- legyen kereken mozgatható


Egy Touragoo-t vettünk a Brendonban. Állati nehéz, ezért anyuéknál felállítottuk és ha elmegyünk hozzájuk, abban alszik a gyerek napközben. Soha nem használjuk utazáshoz, mindig olyan helyre megyünk azóta, ahol van lehetőség kiságyra a szállodában. Voltunk belföldön két helyen, meg megyünk a nyáron két másikra is. 4 hónapos.

2016. jún. 26. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van a nyaralóban:

[link]

2016. jún. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:

Én ilyesmit kerestem:

[link]


Egyelőre csak a színe miatt nem vettem meg, mert feketét nem akarok a gyereknek. Viszont tetszik, mert van napvédő része (mint a babakocsiknál), és én is szeretném majd az udvaron is altatni a gyereket, illetve alapból sokat utazunk.

Ilyesmit keresek, csak más színben.

2016. jún. 26. 17:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:

Nekünk ilyen van ès imádjuk. [link]


Két szintes pelenkázós nagy zsebbel kibújóval. Bölcsőtalp,szúnyogháló, kupola, játék, zenélő maci,gurulós fékezhető láb.

Mostmár kiságyként funkcionál mert imád reggel kijönni belőle mint a nagyok. Jó mert nem üti be magát mert nem rácsos.

Nagyon megérte utazásnál kicsire összecsukható. Ja és pelenkázó is van hozzá.

2016. jún. 26. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:

Én egy sima nem állítható magasságú, mezei utazó járókat vettem. Semmi flanc, van rajta kapaszkodó, hogyha majd állni akar, tudjon hol kapaszkodni. Kerekeken guritani nem akarom, játekiv nem kell, tele vagyunk vacakokkal 😃, a saját kis ágyán levő pelenkàzólapon is csak szökőèvben pelenkàzom, a napellenző mondjuk nem lenne hulyesèg, de majd letakarom a hordozokendővel, zseb meg nekem nem kell.


Azért nem agyat vettem, hogy legyen helye forgolódni. Sokak jobban támogatja ez a verzió a mozgásfejlődést.

2016. jún. 26. 23:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!