Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Ölben alvásról leszoktatás?

Ölben alvásról leszoktatás?

Figyelt kérdés
Sziasztok. 10 hónapos múlt a lányom, általában ölben alszik el. Néha délutánonként a pihenőszékben és onnan átrakon az ágyba. Igazából semmi gondom nem lenne vele, hogy így alszik el, mert este a tápszer után el is alszik. Kivéve most pár napja a meleg miatt. Az a baj ugye, hogy teljesen összeizzadunk. 9kor fürdés majd tápszer és alvás, tegnap 11kor sikerült elaltatni. Addig szerintem kiizzadtunk 3 liter vizet. Volt így valaki hogy sokáig ölben aludt el a gyerek és átazoktatta? Hogy csinálta?
2016. júl. 13. 10:06
 1/2 anonim ***** válasza:
Másfél éves koráig, teljesen magátül egyszer csak elaludt az ágyban is, nem szoktattam le. Még kicsi, ha nem zavar téged minek erőltetni?
2016. júl. 13. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi. Leírtam, mert borzasztóan izzadunk mind ketten, és emiatt nem alszik csak nyűglődik.
2016. júl. 13. 14:10

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!