Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Most akkor egyszer vagy még...

Most akkor egyszer vagy még 2x aludjon nappal?

Figyelt kérdés
Babóm 10,5 hónapos. Pár napja kezdte, hogy nehezen aludt el nappal, meg de csak félórákat aludt az eddigi 1,5-2 óra helyett. Este is kipihentnek tűnt. Ezért azt gondoltam biztos már elég lesz neki egy alvás. Ma reggel 7'kor kelt mint mindig, nagyon jókedvű volt, a szokásos fél 10-10 órai alvásidőben még a szemét sem dörzsölte, fél 12-kor dőlt ki,Aludt szokásos másfél órát. Fél 2 óta van fent, este a szokásos időpontban fürdettük 8-kor, de a szokásosnál is nehezebb volt elaltatni, mint aki nem fáradt. Túlpörgött esetleg? Lehet csak szüksége van arra a de félórára? De eddig 10 körül aludt, du meg 2- fél 3. De este mostanság nem akart aludni, azt hittem sok neki a nappali alvás. (1-másfél órák). Honnan fogom tudni, h mikor aludjon csak 1x?

#alvás #2 alvásból
2016. júl. 29. 21:04
 1/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg, hogy lefekteted a szokásos délelőtti alvásidőben, de csak pihenni egy kicsit, nem altatod el, ha nem akarja, ne erőltesd. Hozd egy kicsit előbbre az ebédjét, hogy jóllakva feküdjön le a délutáni alvásra. Kell pár nap, amíg teljesen átáll a szervezete a napi egy alvásra, de szerintem neki már nem kell a délelőtti.
2016. júl. 29. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Ne feledd, hogy őrájuk is hatással vannak az időjárási frontok. Most az érintő hidegfront után megint kezdődik a melegedés, amit ilyen "izgatottsággal" jeleznek.
2016. júl. 29. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!