Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hagyjam sírni 2 percig vagy...

Hagyjam sírni 2 percig vagy altatgassam 40 percig?

Figyelt kérdés
Fél éves kisbabámat nehezen tudom elaltatni. Sokszor 40 percig is énekelgetek neki, míg a vállamon, a besötétített szobában próbálom altatni, közben sír. Viszont ha otthagyom, beteszem az ágyába, 2 perc sírás után elalszik. Nem akarok kegyetlen lenni, hkgy sírni hagyom, de nem jobb az neki?
2016. szept. 26. 18:25
 1/8 anonim ***** válasza:
29%
Én hagynám, le fog szokni a sírásról. Viszont ha megtanulja, hogy bármi baja van ugrassz és pesztrálod akkor később könnyen a fejedre nőhet.
2016. szept. 26. 18:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
56%
Én hagynám 2 percig. tényleg sir? nem csak nyoszorog? mert úgy altatják magukat :)
2016. szept. 26. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 A kérdező kommentje:
Nemcsak nyöszörög, erőteljesen sír mintha dühös lenne. Ha tartom, akkor csapkod is hozzá.
2016. szept. 26. 21:03
 4/8 anonim ***** válasza:
63%
Sosem hagytam sírni egyik gyermekemet sem, még két percig sem. Főleg elalvás előtt. Melléjük feküdtem/fekszem a mai napig, mert jó Velük összebújni. Szval én a helyedben nem hagynám magára.
2016. szept. 26. 21:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
En leszoktam ülni a kiságy mellé. Így lát engem (es nem esik kétségbe 😄 H egyedül hagytam) Közben simizem a hátát
2016. szept. 26. 22:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
54%
Ha 40 percig kell altatgatni akkor az a gyerek nem almos...
2016. szept. 27. 01:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
ha ilyen sokáig kell altatni, akkor nem álmos...nem lehet, hogy most állna át pl három alvásról kettőre? Az enyém is azt csinálta, hogy olyan volt, mintha álmos lenne, aztán egy fenét, csak unatkozott. Kicsit még szórakoztattam, vagy kimentünk, vagy átmentünk másik szobába, vagy valami más érdekeset mutattam neki, és húzta még egy fél órát és utána lett álmos. Ebben a korban kb 3 órát tudnak ébren lenni
2016. szept. 27. 12:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Mivel írod, hogy a válladon is sír, ráadásul tovabb, en hagynám két percig, ugy tűnik, könnyebben akszik el, ha leteszed.

Nem minden babánál jon be, ha járkálsz vele. Sőt idő közben is változhat. Az en kisfiam sokáig aludt cicin, majd ribgatva. Most ha sétáltok vele, tuti nem akszik, így lerakom es magátol alszik el. Szóval folyton valtozik. (Remelem ez mar így marad ;-) )

2016. szept. 27. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!