Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Miért nem tud aludni nappal?...

Miért nem tud aludni nappal? Miér nyűgös ennyire? Front? Fogzás?

Figyelt kérdés
3 hónapos babám már lassan egy hete nyűgös egész nap. Egyszerre 45 percet alszik majd sírva ébred hisz még álmos. Van mikor vissza tudom altatni, de van mikor nem. Napközben nincs el egyedül, már a hordozóban sem jó. Kezét már elég régóta rágcsálja, viszont a nyálát azt pár napja elkezdte fújni. Eddig is nyáladzott,de nem fújta. Enni eszik rendesen . Nem tudom mi történt vele. Felborult az egész napirendünk :(
2016. okt. 12. 11:32
 1/6 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy túl keveset van friss levegön - naponta legalább egy órát kinn kellene vele lenned.
2016. okt. 12. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Minden nap megyünk reggel vásárolni babakocsival,délután meg mindig sétálunk. Szóval szerintem nem ez a baj.
2016. okt. 12. 11:57
 3/6 anonim ***** válasza:

Lehet, hogy túl meleg van a lakásban, vagy/és túl van öltöztetve.


Próbáld meg járókába tenni nap közben, az jobb, mint a hordozó.


Esetleg nem elég neki az az étel, amit elötte kap és éhes, vagy valami miatt megfájdul a hasa.


Elvileg lehet a foga is (minden gyerekemnek kb ilyenkor jött ki az elsö foga), de akkor valószínüleg az evéssel is lenne gond, meg ébren is nyügös lenne.

2016. okt. 12. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:

Ilyenkor van egy növekedési ugrás is! Próbáld meg többet etetni, többel kínáld ha tápszeres, sűrűbben szoptasd, ha anyatejes.

Az én kisfiam az első 6 fogánál evett rendesen. Csak a többivel tapasztaltam meg, hogy nincs étvágy fogzás alatt. Az első 2 fogánál még nem volt hozzátáplálás de nem utasította el a cumisüveget, simán megette az adagját, bár az áttörés előtti 1-2 napon azért lehetett látni rajta a fájdalmat evés közben.

Nem látsz semmit az ínyén?

Front miatt nem lenne 1 hétig nyűgös.

2016. okt. 12. 13:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Második válaszolónak. Nincs meleg a lakásunkban 22 fok körül van és túl öltöztetve sincs. Éhes szerintem nem lehet, mert próbálok neki többet adni, de nem kell neki. A járókát meg kifogom próbálni. Köszönöm a választ.
2016. okt. 12. 20:08
 6/6 A kérdező kommentje:
Harmadik válaszolónak. Én is gondoltam a növekedési ugrása, de több tápszert nem fogad el. 160ml-nél többet nem kér. Az ínyén nem látok semmit sem. Ma is aludt egyhuzamban másfél órát, de mikor felébredt akkor is sírt és olyan volt mintha még álmos lenne. Teljesen tanácstalan vagyok. Pénteken elviszem az orvoshoz, hogy nincs e valami baja. Köszönöm a válaszod. :)
2016. okt. 12. 20:13

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!