Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Altatás » Hány fokig altathatom kinn a...

Hány fokig altathatom kinn a babát?

Figyelt kérdés
5 hónapos babám séta végére elalszik a babakocsiban, mikor hazaérünk nem ébresztem fel, hagyom kinn aludni. Jól fel van öltöztetve, nem fázik. Milyen hőmérsékletnél nem szabad már kinn altatni?
2016. okt. 12. 16:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Enyém télen is kint alludt az udvaron, jó kis bundás zsákban, betakarva.
2016. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
69%
Minusz 10-15 fokig minden gond nélkül alhat a babakocsiban. Nekem a fiaim csak úgy tudtak aludni, ha kinn voltak, egész télen a nappali alvás így volt, és egyetlen egyszer sem voltak mégcsak náthásak sem. (Augusztusi babák voltak)
2016. okt. 12. 16:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
69%

A mi éghajlatunkon, megfelelően felöltöztetve, esőtől védve, gyakorlatilag bármeddig.

Nagyon durva minuszok nálunk nem fordulnak elő.


Bölcsődében is kint altatják az egy év alattiakat, kivéve ha nagyon durva szmog van (Budapest, külsőbb belváros)

2016. okt. 12. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
- 10, - 20. Finnországban - 40 °-ban kint alszanak
2016. okt. 12. 17:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:

ha jól fel van öltöztetve nyugodtan altasd kint, szerintem Magyarországon, nap közben, főleg ősszel nem nagyon lehet olyan hőmérséklet, hogy attól ne lehetne kint altatni.

én -5 alatt már nem viszek ki gyereket, de őszintén az elmúlt 5-10 évben nem nagyon rémlik hogy nap közben -5 alatt lett volna...tehát nyugodtan altasd kint csak arra figyelj, hogy ködben, szélben, párában ne maradjon kint.

2016. okt. 12. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
Az enyém is aludt mindennap séta közben 7 hónapos koráig (április végéig szóval pont az én hidegebb felében), úgy is öltöztettem.
2016. okt. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
*év
2016. okt. 12. 19:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
0%
tudom, hogy 0% lesz, de ti is melléfekszetek? én majd akkor rakom ki aludni, ha lesz kedvem melléfeküdni...
2016. okt. 12. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Mellé ugxan nem fekszem, mert kicsi a babakocsi, de műanyag kerti székre kabátban ki szoktam hozzá ülni.
2016. okt. 12. 22:01
 10/13 anonim ***** válasza:
100%
8- as, a babakocsiba nem férek be. Viszont ez köztudott, hogy a levegőn sokkal de sokkal jobban alszanak a babák. Gondolom nincs gyereked.Egyébként voltam sátorozni a Mount Blancon, Hegymászás közben ahol - 15 ° volt éjjel. És igen ott feküdtem éjjel.
2016. okt. 12. 22:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!