Kezdőoldal » Gyerekvállalás, nevelés » Babák » Kinevet a család,hogy miért...

Kinevet a család,hogy miért őrzöm a gyereket,ha babakocsiban az udvarra viszem. Hogy altathatom kint a babát?

Figyelt kérdés
Nem tudom létezik-e valamilyen háló,amit a kocsira teríthetnék akkor esetleg kint hagynám kicsit, de így mindig vele vagyok,mert félek,hogy megcsípi valami stb. Ha be is kell mennem valamiért,nagyon sietek vissza.Ezt az időt őrá szánom.Csak én túlzom el?Elsősorban családi házban lakó anyukák tapasztalata érdekelne.
2008. okt. 29. 15:49
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
81%
Nekem édesanyám mesélte, hogy ők régen úgy oldották ezt meg, hogy valami függönyt raktak a babakocsira. Hááááát ez elég puritán dolog, de szerintem én is valami hasonló módon fogom megoldani ezt a problémát.
2008. okt. 29. 15:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
88%
Nyugodtan altathatod kint babakocsiban, vagy járókában is. Lehet kapni kocsira tehető szúnyoghálót, de ezt akár ti is elkészíthetitek könnyű, puhább szúnyoghálóból. Így nem tudja megcsípni semmi. :) Most meg már úgyis eltűnnek lassan a rovarok. :)))
2008. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
90%
Én adok rá sapkát,overált,ha elalszik + 1 kispléd és kész.Nekem a teraszon szokott aludni,a konyha ablakból rálátok.Nyáron és most ha enyhébb az idő teszek rá babakocsihálót.Ez olyan,mint a szúnyogháló.Bababoltban 1300 ft volt.Vegyél te is és nem kell majd fölötte állnod.Ő sokszor 2 órát is alszik kint,nem tudnék addig kint állni fölötte:)
2008. okt. 29. 15:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
86%
Ja, amíg nem volt szúnyoghálónk, a menyasszonyi tüllfátylamat tettem rá. :))) Második voltam. :)
2008. okt. 29. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Kimondottan babakocsira kapható a háló,körbenézek,mert nem is tudtam hogy létezik ilyesmi.Köszi mindkettőtöknek.
2008. okt. 29. 15:55
 6/12 A kérdező kommentje:
hármatoknak
2008. okt. 29. 15:55
 7/12 anonim ***** válasza:
100%
Van hagyományos és a kisebb sportkocsira való is.Legalábbis ahol én vettem 2 fajta volt+vettem rá esővédő fóliát is.Azt is nagyon szeretem.
2008. okt. 29. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Nincs a függönyös megoldásban semmi puritán. A lehető legegyszerűbb. Ismerőseim között nem egy használja, és szerintem teljesen jó.
2008. okt. 29. 16:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%
Nalunk a csaladban szinte mindenki a tesztil pelusokat hasznalta.
2008. okt. 29. 16:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha mész bababoltba ilyen rovarhálót vinni, tanácsolom, hogy a babakocsit is vigyed, mert több félét/méretűt lehet kapni. Nem túl nagy összeg, 1000-1500 Ft. És ha még van bébiőrződ is, akkor tedd oda a babakocsiba amíg alszik, te meg hallod bent, ha sír vagy nyöszörög. És így magadra, vagy egyéb dolgodra tudod szánni azt az időt.
2008. okt. 29. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!